• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Powrót do dzieciństwa - Makieta TG Dolomity

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
Od postu 334 jakoś to do mnie nie dociera. Szczerze "mówiąc" nie podoba mi się to, ale to tylko moje zdanie. Nijak ma się to do, po mojemu, do pociągów.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Kurcze ostatni wpis kupę czasu temu. W międzyczasie dzięki @sebo81ku , udało mi się ogarnąć trochę moją jaskinię uciech.
IMG_5929.jpeg
IMG_5930.jpeg
IMG_5931.jpeg


Nowy szeroki blat roboczy, dwa stanowiska a pod blatem długie na 70 cm szuflady mieszczące tabor. Fajne i wygodne rozwiązanie. Dodatkowo cztery „qubiki” na kółeczkach, które mogę siebie przestawiać w miarę potrzeb.
IMG_5937.jpeg

IMG_5939.jpeg
IMG_5938.jpeg

Dodatkowe szafki i regały.
IMG_5943.jpeg
IMG_5944.jpeg

Najlepsze w tym wszystkim, że dalej miejsca brak.
Polecam Sebastiana ma „Modelarskie Rewolucje”.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Prace nad pawilonem dały taki rezultat, jakoś mi to nie leży.
IMG_6508.jpeg

Jakby ktoś potrzebował farby udającej zaśniedziałą miedź to przetestowałem takie:

IMG_6505.jpeg

wynik jest taki:

IMG_6506.jpeg

i jaką teraz wybrać?

IMG_6511.jpeg
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Rozumiem, że to ma być "kościelna mięta" co jest przeważnie na dachach/kopułach? Wziąłbym HC H41 lub Arcolor C20. To co jest obecnie na kopule to nie jest żaden z tych wymienionych?
 

Podobne wątki