• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poszukuję zdjęć parowozowni/lokomotywowni wachlarzowych PKP i urządzeń

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witajcie,

jako że w sieci dobrych zdjęć naszych polskich parowozowni/lokomotywowni nie ma na pęczki a część moich zbiorów zdjęciowych niestety mam w trakcie odzyskiwania, zwracam się do Was z prośbą o zdjęcia z Waszych zbiorów, może ktoś robił jakieś wypady na obiekty kolejowe tego typu i mógłby się podzielić tym co ma. Interesują mnie zdjęcia zarówno samych budynków lokomotywowni jak również całego otoczenia wokół, urządzeń do obrządzania lokomotyw itp. Im więcej materiałów tym lepiej :) Przymierzam się do budowy wachlarza ale jeszcze nie wiem czy będzie to konkretny istniejący obiekt wraz z otoczeniem czy fikcyjny z powybieranymi z różnych miejsc w Polsce obiektami usytuowanymi wg. własnej wizji. Podaję dodatkowo mój adres e-mail: zntkrybnik(małpa)gmail.com Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#4
przyklejam się do tematu jeśli chodzi o Koszalin - największa papiernia w europie w czsach niemiaszków i hitlera , ponoć była parowozownia i obrotnica ale gdzie nikt nie pamięta... budynki papierni jeszcze są i wieża ciśnień ale po tym co było nikt nic nie wie :(
 

Podobne wątki