• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poszukuję szczegółowych zdjęć budki hamulcowej

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#1
Witam jak w temacie poszukuję szczegółowych zdjęć budki hamulcowej Najbardziej zależy mi na wnętrzu.
Niestety przepadły moje zbiory odnośnie tego elementu wagonu.Pomożecie :)
Możecie tutaj wrzucać też zdjęcia innych rodzajów tak aby utworzyć bazę zdjęciową tzw. walkaround :)
oczywiście jeśli macie ochotę i chcecie się podzielić materiałami.
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#2
Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale chyba wiosną tego roku, jeden z Kolegów podał linki do archiwum, gdzie są fabryczne zdjęcia wagonów z fabryki w Kopřivnicach, późniejszy Ringhoffer. Zdjęcia są dobrej jakości i widać na nich wiele szczegółów.
Niestety ... przemiany na Forum spowodowały częściową amnezję czy też jak kto woli urwanie filmu ;), tak że niemożliwe jest odszukanie tego wątka za pośrednictwem forumowej wyszukiwarki. :(
Może Autor tamtego wpisu będzie pamiętał, gdzie tego szukać, a może ktoś z Kolegów. :)
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#4
Bardzo dziękuję. Tylko nie rozumiem dlaczego w systemie jest "dziura w życiorysie". Na poniższym przykładzie, uzyskanym za pomocą wyszukiwarki widać, że Kolega Wolfik nic nie pisał przez około pół roku. Natomiast post Kol. Wolfika z 27 kwietnia, jakoś się ... zawieruszył.:(

Wolfik.jpg


PS. W moim przypadku, dotyczącym podobnego okresu ... też mam dziurę w życiorysie, a jakoś nie pamiętam aby urwał mi się film. ;). A tak naprawdę ... to kto coś takiego pamięta. ;)
 

Podobne wątki