• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poszukuję planów parowozowni Pyskowice

EwaNocon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dzień dobry,

przymierzam się do pisania pracy magisterskiej (kier. architektura), w związku z czym, że kocham wszystko, co stare i zapomniane tematem mojej pracy będzie projekt rewitalizacji. Jednym z pomysłów jest rewitalizacja parowozowni w Pyskowicach, jednak warunkiem koniecznym jest istnienie inwentaryzacji, lub w miarę szczegółowych planów i przekrojów budynków. Czy ktoś z Forumowiczów jest może w posiadaniu takowych, lub potrafiłby mi podpowiedzieć, gdzie szukać? W grę wchodzą również inne parowozownie lub budynki pokolejowe znajdujące się na Śląsku (pod warunkiem, że posiadają dokumentację i jest do nich dostęp - można połazić i porobić zdjęcia) - będę wdzięczna za wszelką pomoc i podpowiedzi.
 
Reakcje
45 0 0
#3
Poszukaj w wydziale budownictwa UM w Pyskowicach. Pewne informacje może mieć też Wojewódzki Konserwator Zabytków ( Katowice, Wojewódzka ), bo hala była wpisana do rejestru - sygn. wpisu A/46/01 z 12 IV 2001.
 
OP
OP
E

EwaNocon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Dziękuję, kontaktowałam się z nimi, ale niestety nikt mi nie odpisał :(
Wpis połączony automatycznie:

Poszukaj w wydziale budownictwa UM w Pyskowicach. Pewne informacje może mieć też Wojewódzki Konserwator Zabytków ( Katowice, Wojewódzka ), bo hala była wpisana do rejestru - sygn. wpisu A/46/01 z 12 IV 2001.
O, super, dziękuję za ten trop :)
 

Podobne wątki