• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Kupię Poszukuję paru rzadkich modeli...

JRobert

Aktywny użytkownik
Na mojej liście braków figurują takie oto pozycje, może komuś akurat zbywa i byśmy się dogadali:

Przeróbki nieistniejącego sklepu Parowozik z Warszawy:
1. Zestaw cystern DEC produkcji Geconvvm, ale ze zmienionymi numerami inwentarzowymi! Zestaw użyty do przeróbki to jakoby G100-49204.
2. Jedna z platform Res produkcji Roco. Mi chodzi o model 66757-C, który ma naniesiony numer inwentarzowy 31 51 394 7 689-1.

Z katalogu zamieszczonego na stronie rybnickiego sklepu "Świat Modeli":
3. Model lokomotywy T448p-006 produkcji MTB. To pierwsza edycja, w malowaniu PTKiGK - nie chodzi mi o zeszłoroczną edycję wykończoną kalkami!
4. Model wagonu Fal w malowaniu PTKiGK o numerze 655 0 794-6 (numer katalogowy SM10).

Z firmy EKA-Model:
5. Przeróbkę pikowskiej węglarki Eas firmy EKA-Model - chodzi o malowanie KOLEJ BAŁTYCKA.
6. Przeróbkę bodajże wagonu firmy Lima również przez firmę EKA-Model - tym razem chodzi o malowanie RAIL POLSKA.

7. Model lokomotywy ST43-R004 firmy Tillig - to "Rumun" w starszym malowaniu CTL. Prośba o rozsądną ofertę cenową... ;-)
8. Model lokomotywy EU11-007 firmy ACME (nr katalogowy 60172) - też w rozsądnej cenie, to dla mnie pozycja nieobowiązkowa ;-)
9. Class66 firmy ESU z pierwszej edycji - model 31075 w tym popularniejszym malowaniu. Tutaj cena sklepowa była mało rozsądna już, stąd do negocjacji :)

A ponadto gdzieś w dalszej kolejności:
10. Starszy piętrus Piko o numerze katalogowym 96010-2 (w środku wagon o numerze 50 51 26-08 099-1).
11. "Papugi" ACME o numerach katalogowch 52701 i 52713 (numerów wagonów nie znam - charakteryzują się tym, że widać, iż są naniesione na stare numery i tu trzeba by je porównać z numerami z poprzedniej edycji).
12. Zestaw węglarek Electrotren 6253 - to węglarki Eas-z AX-Benet.
13. Dwa ze starych piętrusów Bramosa z przydziałem do Raciborza. Posiadam te o końcówkach numeru 057-9 i 063-7, poszukuję na pewno o końcówce numeru 071-0 i jeszcze jednego bliżej niezidentyfikowanego. Komplet piętrusów z Poznania już mam (dzięki Paweł!)
14. Ryflak z Chabówki, produkcja oczywiście Robo - chodzi mi o model 101Acha295 (wersja z oświetleniem lub bez).
15. Wagony Falns firmy TMF, ale tylko niektóre pozycje. Z malowania Cargo na pewno poszukuję wagonów o końcówkach numerów inwentarzowych 181-1, 196-8 i 210-7, jednakże możliwe, że i więcej pozycji (to do uzgodnienia). Także z chęcią sprawdziłbym czy nie poszukuję czegoś z malowania Rail Polska albo POL-MIEDŹ TRANS...

Uff, trochę tego jest :)

Ostatnio edytowane:

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Co do Papug zadzwoń do Ata Świat Modeli w Blue City w Warszawie i zapytaj czy jeszcze je maja. Bo były tam ale na stronie ich nie mieli.