• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Poszukuję instrukcji

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
#1
Witam
Pytanie za 100 punktów.
Czy może ma ktoś instrukcję od zestawu Roco "Stadtbahn Berlin", nr 43026?
Nabyłem ten set okazyjnie za dobrą cenę, niemal w idealnym stanie - ale brak w nim instrukcji /bedienungsanleitung/. Czy istnieje ewentualna możliwość zeskanowania i przesłania na e-mail?
 
OP
OP
Bolutek

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
#5
Erzazteilblatt czy jak dokleić elementy do wagonów i jak naoliwić lokomotywę?[/QU
Otóż tak - właśnie o tym piszę - Bedienungsanleitung - instrukcja, Operating Manual, bo Ersaztzteilliste jest dostępne na stronie Roco bez problemu.
Stwierdziłem że na handlujący na ebay stosują nierzadko brzydką zasadę przesyłając ci model bez papierów i np. woreczka z częściami do montażu a potem tymi elementami dalej handlują licząc sobie niemałe ceny. Dla mnie to zwykłe oszustwo.