• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

poszukiwane są zdjęcia lokomotywy elektrycznej EU43-005

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#1
Potrzebuję jak najwięcej i jak najdokładniejszych zdjęć lokomotywy elektrycznej EU43-005. Oczywiście tej nowej, a nie tej sprzed kilku lat. Najbardziej bym się ucieszył z całej sesji fotograficznej.
Jestem świadom istnienia zdjęć w internecie, ale chodzi mi o konkrety. A tych często trudno szukać w tych zdjęciach.

Nie mogłem się zdecydować w której kategorii dać ten temat, ale ostatecznie zdecydowałem się napisać o tym tutaj, gdyż fotki mają posłużyć do wykonania na ich podstawie konwersji na tą lokomotywę.

Jeśli ktoś byłby może chętny, to nawet mogę zaproponować wykonanie dla mnie takiej sesji na potrzeby wykonania modelu, ja zaś zrekompensuję się finansowo. Szczegóły do ustalenia osobistego.
 

Podobne wątki