• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

poszukiwane są plany wózków od wagonów Bipa i zespołów EN57

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#1
W imieniu kolegi, który jeszcze tutaj konta nie ma, ale jak zapowiedział już niedługo założy, zwracam się z prośbą do Was o informację, gdzie znaleźć można rysunki czy też plany wózków od wagonów piętrowych Bipa, oraz od zespołów trakcyjnych serii EN57.

Wszelkie informacje mile widziane. :grin:
 

Maverick33

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 0 0
#4
POnieważ jest większe zainteresowanie wózkami do Bipy - umieściłem skompresowany plik na rapidshare - zainteresowani niech sami sobie pobiorą :)
Są to 4 rysunki :
wózek 2 osiowy, wózek 3 osiowy oraz uklad hamulcowy do wózka 2 i 3 osiowego.
Całość spakowana jakieś 7.5 MB więc szybko można ściągnąć.
Niedługo zamieszcze reszte rysunków do Bipy.
A oto link do pliku :
http://rapidshare.com/files/164678788/wozek.exe.html
 

Maybach

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Do EN57 trzeba będzie raczej samemu porobić zdjęcia i się przyjrzeć, bo szukałem jakiejkolwiek dokumentacji i nic z tego nie wyszło. Niestety nie mam znajomych w ZNTK albo na Grochowie, żeby wyciągnąć stamtąd cokolwiek - wprawdzie próbowałem, ale z marnym skutkiem. Ale jeśli ktoś ma znajomych w jakimś ZNTK mógłby spróbować coś wyciągnąć.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#7
Maverick33, pomimo Twych chęci, to ale plik z rapidshare jest już niemożliwy do pobrania. Jakbyś był tak miły i mi go po prostu przesłał na email...
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#10
No to wypada tylko ładnie podziękować Maverickowi33. Robię to w imieniu kumpla, który prosił o plany.
Ciekaw jestem, czy mu się to spodoba, jak zobaczy... :smile:
 
A

Anonymous

Gość
#12
Maybach napisał(a):
Do EN57 trzeba będzie raczej samemu porobić zdjęcia i się przyjrzeć, bo szukałem jakiejkolwiek dokumentacji i nic z tego nie wyszło. Niestety nie mam znajomych w ZNTK albo na Grochowie, żeby wyciągnąć stamtąd cokolwiek - wprawdzie próbowałem, ale z marnym skutkiem. Ale jeśli ktoś ma znajomych w jakimś ZNTK mógłby spróbować coś wyciągnąć.
Eeee-tam , plany sa i to wozka silnikowego jak i tocznego, TYLKO PO CO????
JESLI KTOS TO WYKORZYSTA SENSOWNIE !!!- to moge udostepnic, w innym wypadku NIE!!
bo i po co.
 

Roland81

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Witam serdecznie!!! To ja ten:
CoCu napisał(a):
który jeszcze tutaj konta nie ma, ale jak zapowiedział już niedługo założy
Założyłem ;) Mam na imię Łukasz. Po dłuuuuuuugiej przerwie wracam powoli do modelkowania. Wcześniej były to modele kartonowe różne, teraz głównie mają to być również kartonowe, ale kolejkowe. I stąd była moja prośba o te plany wózków. Teraz osobiście: Bardzo ładnie dziękuję Maverickowi33. Plany są fajnuśne :LOL:. Marzy mi się Ol49+Bipa skala najlepiej 1:25 :shock: . A co do kibelków: To "widzę" je od od maleńkości i tak sobie pomyślałem... A, że wydaje mi się, że wózki są najgorsze do zrobienia to chcę powalczyć z nimi najpierw, a reszta powinna już pójść. To na razie tyle. Pozdrawiam!!!
 

Maverick33

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 0 0
#15
Roland81 - jak ci się marzy OL49 + Bipa to pierwszy już jest model na rynku - Bipa też już jest gotowa tylko trzeba ją przetestować a to troszkę potrwa więc cierpliwości :)
 

Roland81

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Witam, witam. Dziękuje za miłe przyjęcie :D. Maverick33 ojojoj!!! to się piękne sklejanie zapowiada :smile:. Ale to temat na inne forum. Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.
 

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Maverick33 : Jest już model jednego i drugiego ale łączna cena równa się dobremu autku ( dla tych co nie wiedzą ol49 6000 a za bipe będzie też coś koło 2000-3000 pln jeżeli się ktoś nastawi na nową produkcję bip)
 

Podobne wątki