• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Posterunek zwrotniczego, własnej budowy

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
Reakcje
1.436 40 1
Witam niestety nie mam dokumentacji zdjęciowej z budowy, dlatego przedstawiam to jako prezentację już wykonanego modelu. Inspiracją do budowy tego modelu był niestety już nieistniejący od kilku lat posterunek nr. 31 w Gliwicach. Niestety kiedy jeszcze istniał nie zrobiłem zdjęcia i mój projekt jest nieco dowolny.
Budynek wykonałem z papieru falistego tego w drobniejsze fale jaki można nabyć w sklepach z artykułami dla plastyków. Fundament i wzmocnienie narożników z listewek. Wyposażenie wnętrza z różnych niedrogich materiałów. Chciałem jeszcze zrobić na biurko telefon (taki bakelitowy) z modeliny ale mi nie wyszedł i pewnie go zrobię z plastiku.

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora: