• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Posterunek zwrotniczego, własnej budowy

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#1
Witam niestety nie mam dokumentacji zdjęciowej z budowy, dlatego przedstawiam to jako prezentację już wykonanego modelu. Inspiracją do budowy tego modelu był niestety już nieistniejący od kilku lat posterunek nr. 31 w Gliwicach. Niestety kiedy jeszcze istniał nie zrobiłem zdjęcia i mój projekt jest nieco dowolny.
Budynek wykonałem z papieru falistego tego w drobniejsze fale jaki można nabyć w sklepach z artykułami dla plastyków. Fundament i wzmocnienie narożników z listewek. Wyposażenie wnętrza z różnych niedrogich materiałów. Chciałem jeszcze zrobić na biurko telefon (taki bakelitowy) z modeliny ale mi nie wyszedł i pewnie go zrobię z plastiku.
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora: