• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#64
Czarna butla z plastikowym dozownikiem? ;)

Spróbuj Tamiya Extra Thin z pędzelkiem (jest w kilku wersjach, w tym Quick Setting, bardzo mocny). Nie wiem jak będzie reagował na Auchagenowe płytki, ale powinien kleić solidnie, a nie będzie takich zniszczeń powodował ;)
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
159 8 1
#65
ja używam Revell Contacta z igłą, jedną buteleczkę mam od 20 lat i jeszcze działa :) jak się igła zatka wystarczy zapalniczką przepalić
 

Kanclerz

Znany użytkownik
Reakcje
363 2 0
#69
Nie jestem modelarzem takim jak kolega (jedyne co to działam w Trainz), jednak piszę ten komentarz głównie ze względu na to, że projekt magisterski robiłem właśnie w Porcie Miejskim we Wrocławiu. Z tego powodu mam bardzo bogate zbiory własnych zdjęć, projektów i książek związanych z tym miejscem. Byłem wewnątrz każdego istniejącego magazynu (poza Dolpaszem), więc mam również kompleksowe materiały fotograficzne, co więcej - w jednej z książek są bardzo dokładne rysunki wykonawcze tego portu gdy był budowany, więc baza materiałów jest naprawdę bogata. Mam też w AutoCADzie przerysowany magazyn nr 3. Chętnie się podzielę materiałami, zwłaszcza, że przez długi czas zamierzałem wykonać to miejsce w symulatorze Trainz.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#70
A masz obrys magazynu zbożowego?
Ten chcę wykonać dokładniej z kartonu. Co prawda muszę go skrócić ale

Chętnie skorzystam z każdego materiału. Jak posiadasz zdjęcia to proszę umieść je w wątku.
 

Kanclerz

Znany użytkownik
Reakcje
363 2 0
#71
W projekcie wykonawczym portu jest jego obrys, rzuty, przekroje, elewacje, technologia. Wrócę z pracy, to przygotuję małą paczkę. Mam też tzw. zestaw fototekstur, czyli zdjęć prostopadłych elewacji (niestety po wybuchu w 2006), więc w zasadzie tylko 1/3 całości. Robiłem inwentaryzację tego magazynu w większej grupie 3 osób w oparciu właśnie o ten projekt wykonawczy, jednak ten projekt głównie ze względu na jego "grupowość" mam poszatkowany, niemniej coś tam też jest.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki