• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
#43
A jakie tam mają być urządzenia. Jeśli mechaniczne, to jest źle bo kropka czyli obsługa powinna być od strony toru, a i pogrubienie przy symbolu nastawnicy jest źle. Jeśli ma być tak jak na zdjęciu oryginału to pogrubienia nie może być bo w oryginalnej nastawni nie ma aparatu blokowego, a pogrubienie właśnie oznacza miejsce umieszczenia aparatu. Jeśli jednak zakładacie, że aparat jednak jest to to pogrubienie powinno być dłuższe i jeśli dochodzi tam tor szlakowy to aparat powinien być od strony szlaku.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#44
Tutaj niestety nic po za naklejeniem poprawnego rysunku nie zostanie :/
Za szybko zrobione a rysunek nadaje się do pełnej wersji stacji a nie skróconej.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#48
@nohab
Pan Kazik ma mało trzeźwych dni a ważny jest efekt końcowy pracy Pana Kazia a nie etap przygotowań ;)


@tomekkor kiedyś udało mi się przypadkiem wejść w ich posiadanie jako złom/odpad i tak sobie przeleżały w pudełku aż tu nagle okazało się że mogą się przydać :)
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#50
Aż tak mi się nie chce ;) tym bardziej że obiekt jest duży i nie będzie tego widać.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#55
Jasne, nie ja pierwszy to zastosowałem ale możliwe że jeszcze na forum nie było to rozwiązanie publikowane ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki