• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Mówiłem Ci w drodze do Krakowa, że te całe czajniki i imbryki to nie dla mnie. No dobra, jak zobaczyłem w ruchu tę ślicznotkę, to musiałem wejść pod stół i przynajmniej warknąć:D
Trzeba by cholera jakiegoś mechanika jej chociaż wsadzić, bo trochę pusto w tej budce.
Mógłbym spróbować pokombinować z głową faceta od wózka widłowego w kolejarskiej czapce...:niepewny:
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
12:44

ale jest jeszcze kilka smaczków na makietę jak deska, młotek, latarnia, chorągiewka, notes itd :D

na filmie jest Płochocin i magazyn w Błoniu, który stoi do dziś
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Jakby kalki dało radę zrobić, to by taka "wrocłąwska paleta" wyglądała fantastycznie.

Nie znam tego wzoru opakowania, ale pamiętam duże worki mąki z takim logo, jak na workach jednokilogramowych.
mąka.jpg


Przy okazji można by worki z cukrem zrobić:D
cukier.jpg


Chociaż to lata 70te. Worków z lat 60tych nie pamiętam:niepewny: Pewnie dlatego że jak się skończyły miałem 3 lata:)
 

matej

Moderator Grupy TMM
Zespół forum
FREMO Polska
T M M
Reakcje
147 5 0
Maćku a dokładniej? Wiatrownice jako poprzeczne przęsła? Czy chodzi Ci o ten któtki fragment toru miedzy mostem zwodzonym a kierownicowym?
Generalnie jakąś osłonę dostanie ale jeszcze nie wiem jaką.
Wiatrownice to ta kratownica, co spina dźwigary kratownicowe u góry.
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.474 17 0
Przy okazji można by worki z cukrem zrobić:D
Tata w pracy, mama w pracy, a ja będąc jak ten wypierdek mamuci stałem z siostrą w kolejce na popołudnie, coby to "luksusowe dobro" (w takich właśnie torebkach) mama mogła kupić wracając z pracy. Ale kolejki pomyliliśmy i.... Dlaczego dopiero teraz takie wspomnienia wracają?:niepewny::LOL:
A tak już obok: Wiecie jak się ten papier, z którego zrobiona była ta torba, nazywa? Za poprawną odpowiedź kilogram cukru! Ale nie w opakowaniu z epoki;)
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
Ja w sumie ciekawy jestem. Andrzeju toż to to niemożliwe!!! Ruch szepionkowy!!!
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Podczas wybuchu epidemii ospy z 63go roku było sporo innych zabawnych fotek, choć oczywiście cała sprawa była bardzo poważna.
Na szczęście po dwóch miesiącach znalazła pozytywne zakończenie. Poniżej moja ulubiona fotka
Ospa8.png
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki