• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Port Miejski Wrocław

OP
OP
Artur

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Magazyn mozolnie powstaje obecnie montowane jest oświetlenie i produkowane lampy. Lutowanie diody 0603 nie jest aż tak straszne. Gorzej z 0402 :)

A teraz pulpit. Projekt mój a wykonanie kolegi @maramamare materiał sklejka.

1563554352569.png

Ostatnio edytowane:

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
A jakie tam mają być urządzenia. Jeśli mechaniczne, to jest źle bo kropka czyli obsługa powinna być od strony toru, a i pogrubienie przy symbolu nastawnicy jest źle. Jeśli ma być tak jak na zdjęciu oryginału to pogrubienia nie może być bo w oryginalnej nastawni nie ma aparatu blokowego, a pogrubienie właśnie oznacza miejsce umieszczenia aparatu. Jeśli jednak zakładacie, że aparat jednak jest to to pogrubienie powinno być dłuższe i jeśli dochodzi tam tor szlakowy to aparat powinien być od strony szlaku.

OP
OP
Artur

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Tutaj niestety nic po za naklejeniem poprawnego rysunku nie zostanie :/
Za szybko zrobione a rysunek nadaje się do pełnej wersji stacji a nie skróconej.

OP
OP
Artur

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
@nohab
Pan Kazik ma mało trzeźwych dni a ważny jest efekt końcowy pracy Pana Kazia a nie etap przygotowań ;)

@tomekkor kiedyś udało mi się przypadkiem wejść w ich posiadanie jako złom/odpad i tak sobie przeleżały w pudełku aż tu nagle okazało się że mogą się przydać :)

OP
OP
Artur

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Aż tak mi się nie chce ;) tym bardziej że obiekt jest duży i nie będzie tego widać.

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Artur

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Jasne, nie ja pierwszy to zastosowałem ale możliwe że jeszcze na forum nie było to rozwiązanie publikowane ;)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Relacje H0/H0m/H0e/H0f 75