• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#83
Pytanie do was. Czy takie urządzenie i powiedzmy jeszcze tokarka, to nie powinny być zamknięte w jakieś skrzynie na czas transportu?
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#84
Pytanie do was. Czy takie urządzenie i powiedzmy jeszcze tokarka, to nie powinny być zamknięte w jakieś skrzynie na czas transportu?
Nie koniecznie . Właśnie ostatnio do firmy z którą współpracuję przyszły tokarka , wiertarka kolumnowa i frezarka . Żadne z powyższych nie było zapakowane poza ustawieniem na paletach.Natomiast część wyposażenia typu stoły ,uchwyty i mniejsze elementy maszyn były w skrzyniach.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#85
Kolego Arturze. Wszystko zależy od tego, skąd te maszyny przychodzą, ja pamiętam że w roku 1981 tokarka z Bułgari oraz frezarka z KRLD zostały dostarczone do naszego warsztatu w skrzyniach. Wiertarka kolumnowa również, tylko już nie pamiętam z jakiego kraju pochodziła.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#86
Rozumiem i myślałem o zrobieniu skrzyń. Natomiast bardziej chodzi o to czy nie zrobię błędu jak postawię 10 wiertarek na paletach. Myślę też o scenie kiedy to taka wiertarka jest zamykana w skrzyni.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#87
Kolego Arturze. To jest kwestia odległości na jaką ma być transportowana dana maszyna oraz kwestia zabezpieczenia tych maszyn przed uszkodzeniami w czasie transportu oraz zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Przy wiertarce kolumnowej na palecie musisz wziąż pod uwagę srodek ciężkości tej wiertarki, który jest umiejscowiony dość wysoko, także moim zdaniem lepiej te maszyny czyli wiertarki wyglądały by w skrzyniach.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#88
Dziś odwiedziliśmy Wrocław i nagrałem Port Miejski widziany przez parę :)

 
Ostatnio edytowane:

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
#89
Rozumiem i myślałem o zrobieniu skrzyń. Natomiast bardziej chodzi o to czy nie zrobię błędu jak postawię 10 wiertarek na paletach. Myślę też o scenie kiedy to taka wiertarka jest zamykana w skrzyni.
Arturze, z jakiego okresu ma to pochodzić? Z czasów, jak pod szafę wchodziłeś na stojąco?
Znowu kombinujesz, zamiast sięgnąć do kart historii.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#90
Andrzeju bez zmian IV epoka, nie zalazłem takich zdjęć czy filmów, żeby było tam pokazane jak taka wiertarka czy tokarka były transportowane. Jak masz coś takiego to wspomóż proszę :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki