• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PorscheDesign 1:18 czyli coś większego

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#21
Subaru zajefajne, że tak powiem. Jednak większa skala daje ogromne możliwości. Zrobić mu fotki z dobrym tłem i nie do rozpoznania, że to model.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#28
Za dużo tam tych Mercedesów.Jednego wyślij do Mavericka bo on jest ich fanem a drugiego chetnie ja przygarnę.:D
Kolega Porsche Design już jednego z tych mercedesów sprzedal a drugi jeszcze "wisi" na allegro ;) Taką 116tkę mialem w 1:1 jest świetna i model też mi się jak najbardziej podoba ale kolor wolalbym inny.

P.S. Zmienilem Ci tytul tematu;) A jakbyś chcial inny to napisz jaki.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#32
Mi to się podoba ta Corolla #3 w malowaniu Castrola. Mialem kiedyś taką i w sumie mam ją nadal ale niestety jest troszkę "zdewastowana" bo mój mlody kiedyś się do niej dorwal pod moja nieobecność... i nie tylko do niej, i takim sposobem stracilem kilka modeli wtedy :cry:
Teraz to Corolla czeka na przeróbkę najchetniej na auto Kuzaja w malowaniu "MOCNE" ale kalek nie moge dorwać a wiem, ze istnieją takowe i zostaly wypuszczone na rynek.
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#33
Kalek takich nie było normalnie do kupienia tylko trzeba było prosić kogoś aby takie wykonał. Na allegro były takie dwie Corolle w malowaniu mocne, ale ja tego nie licytowałem bo raz za drogo a dwa nie wiedziałem jak jest zrobiona ta przeróbka :)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#34
Kalek takich nie było normalnie do kupienia tylko trzeba...
Byla seria limitowana i to pewnik, byla też w skali 1-43 i kupilem takową w 2002 lub 2003 roku, w sklepie modelarskim w Koszalinie a glupek nie wziąlem/nie kupilem tej w 1-18.
Model Corolli w malowaniu "MOCNE" w 1-43 wykonalem ale kilka lat temu go stracilem :cry: , i co niektórzy koledzy, Ci "wtajemniczeni" znają okoliczności tej straty.
Tak, więc seria takich kalkomanii byla dostępna w sprzedaży w Polsce.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#36
Świetny model, bardzo mi się podoba , duża ilość detali , no i ta rampa załadunkowa to mistrzostwo świata.
Jednak w takiej skali można prawdziwe cuda tworzyć.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#38
Kolekcja bardzo bogata ilościowo oraz w różnorodność modeli sportowych. Najbardziej przypadła mi do gustu kolekcja rajdówek oraz Porsche 911 ze Stigiem ;)
Witryna modelarska pokaźnych rozmiarów robi niesamowity efekt wizualny. Ustawiłeś najbardziej zasłużone dla WRC modele rajdówek oraz legendarną 911-kę
w różnych konfiguracjach. Widać naprawdę potencjał w Twoich modelach. Jednym z ładniejszy modeli, który mnie urzekł naturalnym wyglądem i prostotą w
konstrukcji jest Renault Clio Kit Car w bardzo znanych, charakterystycznych dla każdego pasjonata barwach bojowych. Ostatni model Pettera Solberga rewelka !