• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Poradnik Heńka_Stara

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#21
Betonowy kozioł oporowy cz. II

Przygotowane elementy łączymy w całość vicolem.

Zobacz załącznik 343050

Komu nie brakuje cierpliwości może wykonać imitacje blach i śrub. W tym celu należy wyciąć paski z hipsu oraz kawałeczki drucika. Po zrobieniu w hipsie otworów, wklejamy w nie druciki.

Zobacz załącznik 343051

Zobacz załącznik 343052

Zobacz załącznik 343053
Elementy montujemy na belkach kozła.

Zobacz załącznik 343054

Malujemy farbą na kolor rdzy.

Zobacz załącznik 343056

Kozioł gotowy.

Zobacz załącznik 343058
Tak to już jest, że bardzo realistycznie wyglądające proste elementy infrastruktury kolejowej i wokół kolejowej można wykonać samemu z użyciem zwykłych materiałów, które każdy może znaleźć u sierbie w domu. Wystarczy wszystko dobrze wyskalować, połączyć, trochę umiejętności manualnych, subtelna patyna i jak widać efekty są powalające :) Fajnie sie ogląda te relacje.
Patent na asfalt dla mnie bomba. Akurat w dobrym momencie ta relacja bo też mam kawałek takiej drogi do wykonania i juz szukałem po forum jak się za to zabrać by efekt był w miarę.... :)
Super kolego Heniek_Star, że dzielisz się tą wiedzą na forum.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki