• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Porównanie ST43 MTB z ST43 Tillig

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
#70
heja, krótkie info ode mnie po zobaczeniu modeli mtb na żywo w hobbyshop.cz w ostravie:

- stały obok taurusa roco i eu07 piko
- jakość skody towarowej chyba o oznaczeniu 181 lub 183 0raz tego elektrowozu "basia" nie odbiega na niekorzyść od siódemki piko
- modele sa super ciężkie co może skutkować bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi
- dla purystów mogą być do wymiany pantografy

Ja się przekonałem i planuje zakup obu z tym ze poja do postarzenia u Mariusza jeśli kupie.

- st43 stal tam tez ale na pierwsz rut oka wygladal na nieco niższej jakosci niż dwa powwyzej wymienione.

Zalecam podroz do ostrawy, obejrzenie na żywo i ew. Kupno tam.

Notabene skąpstwo właścicieli polskich sklepów gdzie zadko co jest do pomacania na miejscu jest zenada.

nic nie zastapi wam obejrzenia na żywo i podjęcia decyzji.

pozdrowienia
Szymon


ps. MTB wyglądają gorzej nawet na dobrych zdjęciach niż w rzeczywistości.

ceny na miejscu około 4500 koron

ps. Chciałam sam sobie dodać ocenę niechlujna pisownia lecz się nie da. Ale jakby co wiem wiem ze pisze jak kura pazurem.
 
Ostatnio edytowane:

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.286 61 2
#71
Modele MTB można na żywo pomacac w sklepie w Rybniku . Chyba nie ma tam ST43 bo sklep się wycofał z ich sprzedaży . Natomiast pozostałe modele z mniej razacymi błędami są na miejscu .
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
#72
Modele MTB można na żywo pomacac w sklepie w Rybniku . Chyba nie ma tam ST43 bo sklep się wycofał z ich sprzedaży . Natomiast pozostałe modele z mniej razacymi błędami są na miejscu .
to nawe lepiej. W ostravie sa do macania wszelkie czeskie i slowackie mtb. Piko, roco i inne najróżniejszych malowaniach np. Można porównać acme 150/350 oraz piko skody ze skodami mtb no i stoi pełno tatr, karos, ikarusow itp.

pozdro
Szymon

ps. Sa yez te czesko slowackie diesle odpowiedniki naszych sm42 w różnych malowaniach
[DOUBLEPOST=1486799622,1486798249][/DOUBLEPOST]btw. Panowie, jakbym zakupil dwa elektrowozy skoda to ktoś by się podjal ich konwersji wraz z przemalowaniem na przegubowa cargo 131 slowacka?

ocywiscie żeby była na cyfrze i napęd w obu członach?



pytam serio.

Szymon
 
Ostatnio edytowane:

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#78
MTB wykorzystało niszę na mniejsze serie wzorów dotychczas nieprodukowanych. Ich technologia żywicznych form mniejnakładowych jest tu całkiem sensowna, gdyby jeszcze bardziej przyłożyli sie do wykonania, a pan Bana nie był dupek ;) to już by było całkiem fajnie.
 

ostradik

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#80
MTB wykorzystało niszę na mniejsze serie wzorów dotychczas nieprodukowanych. Ich technologia żywicznych form mniejnakładowych jest tu całkiem sensowna, gdyby jeszcze bardziej przyłożyli sie do wykonania, a pan Bana nie był dupek ;) to już by było całkiem fajnie.
Skąd wiesz, że MTB robi modele z form niekowowych? Ja pytałem i powiedziano mi, že formy są metalowe.
[DOUBLEPOST=1486825678,1486825063][/DOUBLEPOST]I jak to jest z jakością innych modeli MTB?
182/183: zły kształt podstawy pod światła pozycyjne.
742, T448P : zły kształt dachu.
ST43::cry:
163/363:zbyt szeroka
 

Podobne wątki