• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Porównanie dekodera ESU z ZIMO do ET22

Reakcje
31 0 0
#1
Witam wszytkich.
Przymierzam się do zakupu ET22-259 i chciałbym kupić do niej dekoder z dźwiękiem.
Szukałem jak brzmi dźwięk od ESU i znalazłem tylko jeden fim, niestety trochę słabej jakości.
Ma ktoś ESU lub Zimo i mógłby mi wysłać film, bym mógł mniej więcej sobie porównać króry mi bardziej odpowiada?
Z góry Dzięki. :)
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
#2
Napisz do @Elvis, najlepiej jak posłuchasz dźwięku na żywo. Sam wiem po sobie. Pomyśl jak zniekształcony dźwięk dociera do Ciebie w filmie. Słabe nagranie, obróbka filmu, średnie głośniki u Ciebie, i nie masz wiarygodnego obrazu, znaczy dźwięku . :)
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#3
Racja. Ja sobie nagrywałem dźwięki lokomotywy parowej i potem odtwarzałem na komputerze. Pomimo tego, że mam całkiem niezłe głośniki to i tak jakość była nie ta. Wiele zależy też od głośnika jaki jest zamontowany w lokomotywie (testowałem 5 różnych na SM42 i różnice były czasem spore).
 

Podobne wątki