• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pomysł na diorame

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#2
Ja bym kupił trochę takiej wykładziny trawiastej...w castoramie lub czymś podobnym...zwinął, wsadził tor i model....i gotowe - widok niewiele będzie odbiegał od tego.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#4
Ja bym kupił trochę takiej wykładziny trawiastej...w castoramie lub czymś podobnym...zwinął, wsadził tor i model....i gotowe - widok niewiele będzie odbiegał od tego.
To taka sztuczna trawa też może być. Ja miałem kiedyś taką z Lidla ale porzuciłem pomyśł wysokiej trawy, po tym jak słusznie koledzy stwierdzili, że wygląda to raczej jak trawa z Wietnamu:) Myślę, że kolega DanielLoko mógł by się udzielić w fachowej pomocy do tego typu pomysłu.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#6
Nie wszystko co genialne w rzeczywistości dobrze wygląda w modelu. Tu z tym przypadkiem mamy do czynienia. Jak zrobisz taki tunel to będzie widać tylko zewnętrzna część.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 3
Dioramy i makiety 0

Podobne wątki