• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 (1:87) Pomocy - makieta HOe dn. 01.10.2017 w Rogowie?

Reakcje
313 0 0
#1
Jak już pisałem w innym wątku:
http://forum.modelarstwo.info/threads/50-lat-lyd1-na-pkp-750-mm.36084/#post-630578
dn. 01.10.2017 organizujemy w Rogowie 50-lecie Lydek.
Z tej okazji chcielibyśmy także zaprezentować makietę HOe z modelem/modelami tychże Lyd1.
Wstępne ustalenia dotyczące samej makiety spełzły jednak na niczym, bo okazało się, że w tym samym terminie jest inna impreza.
Stąd pytanie, czy może ktoś z Was miałby w tym czasie ochotę i czas aby zajrzeć do Rogowa ze swoją makietą?
Nie mamy zbyt wielkich powierzchni do dyspozycji, dlatego jedna stacyjka i kawałek szlaku byłyby tu całkowicie wystarczające :)
 

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#2
Posiadam szlak 1,9m długości w skali H0e. Do tego Lyd1 i skład dwuosiowych węglarek. Jednak to tylko szlak więc makieta raczej stacjonarna. Jeśli nie znajdziecie nic innego chętnie podjadę do Rogowa.A może ktoś jeszcze dołączy?
 
OP
OP
Michal Z
Reakcje
313 0 0
#4
Posiadam szlak 1,9m długości w skali H0e. Do tego Lyd1 i skład dwuosiowych węglarek. Jednak to tylko szlak więc makieta raczej stacjonarna. Jeśli nie znajdziecie nic innego chętnie podjadę do Rogowa.A może ktoś jeszcze dołączy?
Wielkie dzięki za deklarację, myślę, że warto pokazać nawet taki fragment szlaku :)
Swoją obecność deklarował mi Piotr robiący modele Lyd1, więc coś ciekawego zaczyna się już tu konstytuować :)
a może faktycznie ktoś jeszcze mógłby dołączyć?
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#7
Impreza bardzo udana i jak już wspomniał Robert koledzy i koleżanki z FPKW robią świetną robotę. Wśród licznego taboru wyróżnia się odrestaurowany wagon 3AW kursujący w Rogowie, prezentuje się wspaniale!
 

Podobne wątki