• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pomoc w programowaniu MultiMaus

Szreniu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Szukam osoby ze Szczecina lub okolic, która pomogłaby mi w zaprogramowaniu MultiMausa i 2 lokomotyw. Multimaus i z21 zakupiony w zestawie startowym z BR132. Warunki pomocy do uzgodnienia. Pozdrawiam
 
OP
OP
S

Szreniu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Mam po polsku mimo to nie mogę sobie poradzić. Jako, że kupiłem zestaw startowy lokomotywa była od razu zaprogramowana. Wszystko było OK do momentu wykolejenia na rozjeździe. Po zwarciu lokomotywa przestała jeździć. Zero jakiejkolwiek reakcji. Próbowałem przeprogramować ją, ale mam problem - Error 2 - czyli brudne szyny. Zestaw mam od 3 tygodni, więc dziwna odpowiedź. Nie mogę tego przeskoczyć. Co dziwne udało mi się wczoraj zaprogramować loko Oi1 i ta lokomotywa jeździła be problemu.... do dzisiaj. Gdy kładę ją na tor od razu pojawia się sygnał zwarcia. Zastanawiam się czy to nie problem z z21....
 

Podobne wątki