• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

pomoc w planowaniu makiety 2,5m - 1,3m tory pico

gogus82

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
proszę o pomoc ludzi co się na tym znają czyli wszystich tu zebranych. chcę zbudować makietę na kórej będą znajdować się jedwn dworzec i jedna stacja kolejowa oraz skład z węglem. dobrze by było jak by się tam znalazł mostek lub tunel. makieta może być dwu poziomowa.
 

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
291 1 0
#4
NIe sądzę. Przed chwileczką próbowałem z torów piko ułożyć w tym programie (demo) tą makietę: dwie stacje + bocznica. Nie da się. Wersja demo ma ograniczenie do 50 elementów. :cry:
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#5
JohnyTRS napisał(a):
NIe sądzę. Przed chwileczką próbowałem z torów piko ułożyć w tym programie (demo) tą makietę: dwie stacje + bocznica. Nie da się. Wersja demo ma ograniczenie do 50 elementów. :cry:
A zmieniłeś wymiary robocze?

Tool -> options -> Work Area -> i tam podajesz wymiary makiety
 
OP
OP
G

gogus82

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
ja nie mam koncepcji jak to zrobic i gdzie to umieścić. Z tego co tu czytam to przydałoby się aby tory były nie kolizyjne i można było między nimi przejeżdżać.
 

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#8

KPEV1884

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#11
gogus82 napisał(a):
proszę o pomoc ludzi co się na tym znają czyli wszystich tu zebranych. chcę zbudować makietę na kórej będą znajdować się jedwn dworzec i jedna stacja kolejowa oraz skład z węglem. dobrze by było jak by się tam znalazł mostek lub tunel. makieta może być dwu poziomowa.
Z tego posta rozumiem że chcesz mieć dworzec PKS i stacje PKP? :LOL:
 

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
gogus82 napisał(a):
proszę o pomoc ludzi co się na tym znają czyli wszystich tu zebranych. chcę zbudować makietę na kórej będą znajdować się jedwn dworzec i jedna stacja kolejowa oraz skład z węglem. dobrze by było jak by się tam znalazł mostek lub tunel. makieta może być dwu poziomowa.
Jak byś zechciał poczekać pare dni,to mógłbym Ci przesłac pare planów,tylko że mam je w domu,a kwitne teraz w W-wie.
 
OP
OP
G

gogus82

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Jak byś zechciał poczekać pare dni,to mógłbym Ci przesłac pare planów,tylko że mam je w domu,a kwitne teraz w W-wie.[/quote]
mam czas poczekam
 

Podobne wątki