• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[pomoc] szukam zdjęć układu hamulcowego wagonu 401k "Gags"

Maverick33

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 0 0
#1
Witam
Ponieważ kończę budowę wagonu "Gags" w 1:25 i mam lekkie problemy z dojsciem co i jak w dokumentacji - mam prośbe .
Czy ktoś posiada zdjęcia układu hamulcowego GAGSA ? lub może zrobić ?
Będę dźwięczny za każde zdjęcie :)
Mój mail conan26@wp.pl
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#2
Maverick33- nic nie obiecuję, mam full roboty i nie mam jak się wybrać do Ustki ale może w środę pojadę na spacerek :). Na stacji jest tor boczny z wagonami turystycznymi i między nimi stoi fajny Gags przerobiony na domek, jeżeli uda mi się ku niemu zbliżyć pstryknę co nieco od spodu, i mam nadzieję że jest układ kompletny niezdemontowany :)

Co i jak i czy uda mi się coś zdobyć dam znać w środę.
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#5
Oby tylko nie padało, wdrapię się pod niego i zajrzę może nic nie ruszali, ale pewny nie jestem bo nigdy pod spód nie zaglądałem :)
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#8
Darek W - w wakacje w tych wagonach wypoczywają ludzie :) ostatnio jak chciałem porobić fotki siedzieli w nim jacyś ludzie i TV oglądali:) a tak w ogóle to sporo tam tych wagonów jest i wszystkie zadbane :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 17
Tabor 1
Tabor 5
Tabor 8

Podobne wątki