• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

pomniejszone.pl - modele lokomotyw serii ST48

DJs

Aktywny użytkownik
ST48 z blachy trawionej.
Napęd ROCO. Dekoder ZIMO. DCC
Oświetlenie wg instrukcji sygnalizacji E1.
Oświetlona kabina maszynisty.
Gotowy do jazdy, założone poręcze, wycieraczki.
Model można będzie obejrzeć na Miniaturowej Polsce 2019 w Gliwicach w najbliższy weekend na stoisku Elvis-Model.

st48-013 01.jpg st48-013 02.jpg st48-013 03.jpg st48-013 04.jpg st48-013 05.jpg st48-013 06.jpg st48-013 07.jpg st48-013 09.jpg st48-013 13.jpg st48-013 14.jpg st48-013 15.jpg st48-013 16.jpg st48-013 17.jpg st48-013 18.jpg

Ranger

Znany użytkownik
Mamy za dużo zamówień na SM48. Na ST przyjdzie czas. Dla DJs gratulacje bo lokomotywa jest ciężka w wykonaniu.
Mi nie do końca pasuje jakość wykończenia ale być może to kwestia prototypu.

Mamy za dużo zamówień na SM48. Na ST przyjdzie czas. Dla DJs gratulacje bo lokomotywa jest ciężka w wykonaniu.
Mi nie do końca pasuje jakość wykończenia ale być może to kwestia prototypu.
Wolę czekać rok, półtora niż 5 lat. To że masz gotowy projekt słyszałem już dwa lata temu, sorry ale przespałeś swój czas. Na żywo model pomniejszone.pl ładnie się prezentuje, lepiej niż na zdjęciach. Główne zastrzeżenia mam do boków wnętrza kabin. Po wnętrzu z kioska i turbostonki i przy tej cenie modelu to trochę nie na miejscu, ale mam nadzieję że to jakoś poprawią w wyrobie finalnym.

Ranger

Znany użytkownik
To znaczy, ze mozna kupic KIT/blaszki?
Jeśli ak to od DJs. Od nas nie.

Wolę czekać rok, półtora niż 5 lat. To że masz gotowy projekt słyszałem już dwa lata temu, sorry ale przespałeś swój czas. Na żywo model pomniejszone.pl ładnie się prezentuje, lepiej niż na zdjęciach. Główne zastrzeżenia mam do boków wnętrza kabin. Po wnętrzu z kioska i turbostonki i przy tej cenie modelu to trochę nie na miejscu, ale mam nadzieję że to jakoś poprawią w wyrobie finalnym.
Dla nas jest ona mało atrakcyjna. Na SM48 mamy zamówienia cały czas. Wiec nie wiem czy przespałem czy nie miałem czasu na to.
Jak DJs poprawi położenie kalek (powietrze) i dokładność osadzenia szkieł reflektorów to będzie super.
moim zdanie to wszystko to kwestia propotypu.