• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

pomniejszone.pl - modele lokomotyw serii ST45

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#23

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
#24
Czekam na SU42 6Dl obecnie oczekuje kalek jestem w stałym kontakcie telefonicznym nic złego nie miałem na myśli odpisałem tylko ze czekam prawie 3 lata a dokładnie 2 i 7 miesięcy.
 
Reakcje
438 294 188
#25
praktycznie wszystko w okolicach 3 tys do 4tys jesli chodzi o modele z tej strony oczywiście mowa o pojedynczych lokomotywach
a powyzej 5tys jesli chodzi o et40
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#30
A niby skąd mam wiedzieć że to jednoosobowa firma to raz a dwa na odpisanie na email nie trzeba poświęcić pół dniówki
W takiej firmie jak ESU, czy Uhlenbrock z pewnością jest zatrudnionych więcej niż jedna osoba. A na odpowiedź od nich czasem czekam miesiącami, innym razem mam odpowiedź na drugi dzień.
Zauważ, że jest sezon urlopowy. I nie ważne czy to firma jednoosobowa, czy też nie, to jednak nie każdy musi co dziennie i co pół godziny sprawdzać, czy może wpłynęło kolejne zamówienie.
Jeśli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi. To pół dniówki i więcej można poświęcić na robienie czegoś co było dawno już zamowione i nadeszła jego kolej.
 
Reakcje
438 294 188
#31
W takiej firmie jak ESU, czy Uhlenbrock z pewnością jest zatrudnionych więcej niż jedna osoba. A na odpowiedź od nich czasem czekam miesiącami, innym razem mam odpowiedź na drugi dzień.
Zauważ, że jest sezon urlopowy. I nie ważne czy to firma jednoosobowa, czy też nie, to jednak nie każdy musi co dziennie i co pół godziny sprawdzać, czy może wpłynęło kolejne zamówienie.
Jeśli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi. To pół dniówki i więcej można poświęcić na robienie czegoś co było dawno już zamowione i nadeszła jego kolej.
No ok ale 24 h to wystarczający czas żeby na pół godziny usiąść i odpowiedzieć na parę e-maili
 

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.161 68 6
#32
Ja na maile od Z.Kluby też czekam po dwa, trzy dni, co z tego wynika? Oprócz tego że kompletnie nic to wynika tyle że ma chłop tyle roboty że nie ma czasu odpisywać na bieżąco i trzeba to zrozumieć a nie miauczeć że nie odpisuje. Raz odpisuje o 14 a raz o 22. Zamówiłem semafory na którę będę musiał czekać do końca tego roku. Załóż sobie swoją firmę zamiast pracować za abonament od 7 do 15 i zobaczysz jak to jest. I skąd wiesz że to jest parę emaili a nie kilkanaście albo kilkadziesiąt?
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
#33
Absolutnie nie faworyzuję Pana Zbyszka i nie jest moim zamiarem jakiekolwiek promowanie jego osoby, ale, tak zwyczajnie, można do niego zadzwonić. No fajny facet jest i już. Można pogadać, pożartować chwilkę, jeśli będzie mógł to zawsze pomoże i wyjaśni albo zwyczajnie powie "nie" i już.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#36
Ja w marcu otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania w ciągu dwóch dni. Tzn. przezwolenie dwa dni pytałem a odpowiedź dostawałem po kilku chwilach. Cena jak dla mnie za wysoka i niee skorzystałem z usług.
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
#37
Kolejny, który odciąga Zbyszka od wypoczynku i komputera.
Nie no, absolutnie nie jest to celem. Tak chyba myślę, że szybciej jest dogadać się przez tlf i się czegoś dowiedzieć, niż pisać i czekać na info emilowe (adresatowi również jak mniemam). No chyba, że się mylę - to zonga takiego więcej nie popełnię.... :oops:
 

Podobne wątki