• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polskie pociagi pancerne w okresie 1918-1921

OP
OP
K

kamo115

Pancernik Kamo
Reakcje
2.183 2 0
Jest to prawdopodobnie zdjęcie łotewskiego pociągu pancernego w 1919 roku (jednak konstrukcji niemieckiej). Znalazłem takie dwa zdjęcia, ale opis w języku angielskim jest chyba błędny - nie niemiecki pociąg pancerny ale łotewski - mogę się mylić. Proszę o Wasze opinie w tej sprawie. Zwróćcie także uwagę na flagę...
 

Załączniki

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
Dzięki. Mam nadzieję, że kiedyś pojawi sie pełna biografia polskich pociągów pancernych. Z rysunkami, ze zdjęciami itd. Pociągi, drezyny pancerne i drezyny wojskowe. Saperskie wojska, oraz projekty .
Słowem wszystko.
Bo jak inaczej sklasyfikować takie cudowne zdjęcie .
 

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
Owszem mam kontakt ale nie z autorem ale z właścicielem i mam jego zgodę na publikację :)
[DOUBLEPOST=1473771004][/DOUBLEPOST]Po prostu cały czas szukam. Szukam wszystkiego, okrętów, samolotów i innego sprzętu szynowego.
A oto rewers tej fotki. Jak widać jest określona data oraz miejsce jej zrobienia.

[DOUBLEPOST=1473771102,1473770801][/DOUBLEPOST]A jakby ktoś chciał rozmawiać z właścicielem albo zobaczyć inne jego zdjęcia to zapraszam,
https://wojsko2rpfoto.wordpress.com/
 
Ostatnio edytowane:

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
Ja mam kontakt 24/h ze wszystkimi zakręconymi na punkcie II RP i to w każdej dziedzinie. :)
[DOUBLEPOST=1473775543,1473774102][/DOUBLEPOST]Wszystko co mam natychmiast udostępniam, natychmiast dziele się wszystkimi informacjami i sugestiami. Znam się na polskiej broni pancernej, okrętach i samolotach. Robię wystawy i prelekcje. Jestem otwarty i przyjacielski, czy jest w tym coś złego, że patrzysz tak z przekąsem na mnie ? Bo naprawdę nie rozumiem :(
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Skoro Kolega p11c jest tak otwarty, robi prelekcje i wystawy (a więc jest znany w środowisku), to dlaczego ukrywa się za pseudonimem? Przypomina mi to innych uczetników tego forum, który pokazują tu materiały swojego autorstwa, udając, że to kogoś innego i że mają tego kogoś zgodę na publikację. Nie ma w tym niczego szczególnie złego, ale ja z kolei tego nie rozumiem. Myślę, że o to chodziło koledze Jarząbkowi... Ale trochę odbiegamy od tematu tego wątku.
 

Podobne wątki