• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Elektryka i DCC Polskie menu w Multimaus

arkmyl

Użytkownik
Reakcje
7 4 7
#1
Witam Wszystkich
Od dawna z zainteresowaniem przeglądam forum, jest ono skarbnicą wiedzy której bardzo potrzebuję. Mam jednak pytanie na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi (pewnie przeoczyłem).
Przymierzam się do zakupu zestawu startowego Roco z z21 i Multimaus. W naszych sklepach internetowych np. modelmania oferowane są zestawy z najnowszym oprogramowaniem i polskiem menu. W niemieckich sklepach internetowych można kupić te same zestawy taniej tylko przypuszczalnie bez naszego języka. I stąd moje pytanie jak odbywa się aktualizacja oprogramowania i czy jest możliwość wgrania polskiego menu??
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.828 386 20
#2
Jest możliwość wgrania polskiego menu. Najlepiej skontaktuj się z kolegą @karol_mar albo z kolegą @Elvis to oni odpowiedzą Ci jaka jest aktualna cena i jak to zrobić od strony technicznej.
 
Reakcje
11 1 0
#4
Jeżeli w kupionym zestawie jest centralka Z21 to ze strony www.z21.eu można pobrać oprogramowanie Z21_Maintenance V1.11 http://www.z21.eu/content/download/1634/17992/file/Z21_Maintenance.zip wraz z instrukcją: http://www.z21.eu/content/download/1638/18026/file/Z21_Maintenance_V1.11_Manual.pdf z jego pomocą po połączeniu myszy z centralką Z21, a centralki z komputerem można samodzielnie wymienić w myszy oprogramowanie na polskie jest ono w grupie z innymi językami z Europy wschodniej jak pamiętam jest też tam węgierski.
 
OP
OP
arkmyl

arkmyl

Użytkownik
Reakcje
7 4 7
#7
Myślałem że polskie menu to jeszcze wynalazek dostępny poprzez specjalne aktualizacje.. Miło wiedzieć że jest wgrywane już fabrycznie :)
 

PIKOL

Ostrzeżony
Reakcje
0 0 0
#11
I nie daj się nabrać na płatne "wgranie". To oprogramowanie jest bezpłatne i praktycznie każdy sklep powinien to zrobić "na życzenie".
 
Reakcje
1 0 0
#13
@PIKOL pisze "
I nie daj się nabrać na płatne "wgranie". To oprogramowanie jest bezpłatne i praktycznie każdy sklep powinien to zrobić "na życzenie"."


Tak, szczególnie gdy klient się wypina na taki sklep i kupuje ten sam towar de.
Na pewno MUSI to zrobić charytatywnie i powitać takigo klienta chlebem i solą. :LOL: Kolega @PIKOL wprowadza jakieś swoje wydumane nowe zasady kapitalizmu. Zresztą już nie raz błysnął przejawami swojego "geniuszu" na tym forum.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
#14
Odświeżę temat. Mam Multimausa z z21Start. Powyższe linki już nie działają więc pytanko, jak wgrać polskie menu ? W tej chwili mam niemiecki i angielski.
 

Podobne wątki