• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polskie lokomotywy przemysłowe i manewrowe - zdjęcia

Reakcje
103 0 0
Z

Zv

Gość
@Bohun.. to samo co w temacie o SM42. Widzisz różnicę pomiędzy swoim foto a tym wyżej? Wrzucasz nieostre i jakościowo liche zdjęcia, czas na naukę. Jesteś na forum na tyle długo aby wiedzieć co nadaje się do publikacji.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego Bohun. To ja je doceniłem, ze względu na ten znak firmowy, może ktoś w przyszłości chciałby mieć taki model tej manewrówki, ale zauważ ze to zdjęcie nie jest zbyt dobrej jakości, jest po prostu nieostre. Mam nadzieję że postarasz się wykonywać lepszej jakości zdjęcia, tak jak Ci napisałem w innym wątku.
 

SM03-422

Znany użytkownik
Reakcje
675 9 1
Akcent zza południowej granicy. Stacja Navsi (Nawsie) niedaleko Cieszyna. 02.08.2011.
Przepraszam Kolego; ja myślałem, że wątek pt. ,,polskie lokomotywy..." zasadniczo mówi o lokomotywach polskiej produkcji chociaż wyszło, że dodajemy zdjęcia większości lokomotyw różnego pochodzenia eksploatowanych w Polsce pod banderą polskich przewoźników, ale dodawać zdjęcia z 2011 roku zRepubliki Czeskiej to trochę nie na temat... Chyba, że chcemy zaistnieć to ok
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Szanowny Kolego. Słuszna uwaga. Jeśli Kolega może, proszę zatem zgłosić mój wpis do Moderatora w celu usunięcia. Historycznie, nie wdając się w politykę, stacja ta należała kiedyś przez bardzo krótki czas do RP. Wkleiłem to zdjęcie dlatego, że nazwa miejscowości czeskiej napisana jest również w języku polskim, a co do lokomotyw, to Kolega ma absolutną rację. Faktycznie w nazwie wątku jest słowo "polskie", stąd nie bez racji uwaga Kolegi. Co do zaistnienia, niech Kolega wybaczy ale jestem po prostu za stary na to - opatrznie odczytał Kolega moją intencję. I jak było w "Pół żartem, pół serio" - nikt nie jest doskonały. Przeoczyłem słowo "polskie", ot co. Jeśli już, to powinienem umieścić zdjęcia tej manewrówki w wątku "Koleje czeskie". Zatem dzięki za zimną wodę, a mój wpis można zgłosić do usunięcia.
 
Ostatnio edytowane:

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Panie Michale mnie nie chodzi o żadne donosy, bo to nie czasy CCCP ani inwigilacji, bo to nie ten temat,a od siebie dodam Zobacz załącznik 532461 mianowicie polską zielonogórską 409Da-333 sfotografowaną w czeskim Brnie w 2008 roku
Wszystko w porządku. O tym Moderatorze napisałem dlatego, że faktycznie można to albo wyciąć, albo przenieść do wątku "Koleje czeskie". Bardzo ciekawy zestaw lokomotyw manewrowych. Nie wiedziałem, że nasz 409Da eksploatowane były lub są nadal również za granicą.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
SM30-220 Leszno.
DSC02441.JPG


I myślę ,że tą lokomotywę można pokazać jako ciekawostkę. Chodzi mianowicie o lokomotywę manewrową 418D.
Lokomotywa produkcji KOLZAM-u. Wyprodukowano o ile dobrze mi wiadomo tylko 3 szt tejże.
Dwie eksploatowane są w warszawskim metrze , a trzecia została wyprodukowana dla WZT w Szamotułach. Dalszej produkcji już nie było.
Przepraszam za niezbyt dobrą jakość zdjęć ,ale były robione na szybko w garażu w Szamotułach . (nie miałem zgody aby je zrobić;) ale po cichu się udało) Te zdjęcia pokazywałem kiedyś na Martelu.
adm2.JPG
adm4.JPG


adm.JPG

Pozdrawiam serdecznie
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.268 58 3

Podobne wątki