• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polskie lokomotywy przemysłowe i manewrowe - zdjęcia

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.712 17 0
Kolego @Speedway , wydaje mi się, że dość często publikujesz zdjęcia z Karsznic. Jesteś z okolicy?
Zduńska i Karsznice zasługują, by publikować z nich zdjęcia. Pomimo upływu wielu lat, nadal czuć tam klimat "prawdziwej kolei". Z samym węzłem jestem związany emocjonalnie i rodzinnie już od wielu, wielu lat...,choć mieszkam nieco dalej na wschód. Jeśli nie zaspokoiłem Twojej ciekawości, zapraszam do do skorzystania z zakładki: Rozmowy prywatne. Przecież nie będziemy innych użytkowników zanudzać osobistymi wywodami.
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.095 3 1
Tej panienki chyba tu jeszcze nie było:
Ls60-114, Opatówek, 06.05.2010, fot. B.Dobrzyński:
DSC04565.JPG

I jeszcze raz, ze Staśkiem dla odmiany:
DSCN0206.JPG
 

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
465 0 0
A ja byłem wczoraj zapolować na krokodyle. No i się udało. EL2-25 udaje się w kierunku
EL2-25A.jpg
EL2-25 w pobliżu posterunku Honoratka.
EL2-25B.jpg

EL2-25 w pobliżu elektrowni Pątnów, w tle elektrownia Konin.
TEM2-147.jpg

TEM2-147 manewruje na głownej stacji kolejowej KWB Konin w Kleczewie.
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.286 58 3
http://rail.phototrans.eu/14,96317,0,HCP_405E_EM10_04.html
Cytat ze strony: "17 marca 2015 - Poznań | EM10-04 stoi na jednym z kanałów lokomotywowni Poznań Franowo. Z czterech sztuk została tylko ta widoczna na zdjęciu ( resztę gdzieś wywieziono), którą kilka dni wcześniej oglądali przedstawiciele PKP IC. Podobno mają je nabyć i wykorzystywać do manewrów w Warszawie i Krakowie. Posiada ktoś więcej informacji na ten temat ?"
Właśnie możne ktoś coś wie więcej ?
EM 10-04 Poznań Cegielski.jpg
 

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
2017-05-17 - Ruda Śląska - SM31-166 ze składem kilku platform wraca z huty Pokój w kierunku stacji Ruda Chebzie. W prawym dolnym rogu widoczny fragment linii kolejowej 137 ( szlak Ruda Chebzie- Chorzów Batory).

105_6942.JPG
 

Podobne wątki