• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polski Model Roku 2014

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#1
Zapraszam do głosownia na Polski Model Roku 2014. Swój głos oddałem na lokomotywę Lxd2-257 od firmy Bemo.
Modele wąskotorowe są dosyć niszowe ,dlatego warto oddać swój głos na Lxd2. Warto, by BEMO dostrzegło nie tylko "sprzedaż", ale i "profity wizerunkowe" :)
Głosy oddawać można przez czasopismo Świat Kolei a także mailowo pisząc na adres Redaktora Naczelnego: sk.pyssa@infotransport.pl
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#2
Ja się waham między Lxd2, Bipa, a pocztowym od TMF. Ale masz racje jak dzięki temu zrobią jeszcze kolejną serie (może w innym malowaniu) to chyba warto oddać głos na Lxd2
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#3
Zapraszam do głosownia na Polski Model Roku 2014. Swój głos oddałem na lokomotywę Lxd2-257 od firmy Bemo.
Modele wąskotorowe są dosyć niszowe ,dlatego warto oddać swój głos na Lxd2. Warto, by BEMO dostrzegło nie tylko "sprzedaż", ale i "profity wizerunkowe" :)
Głosy oddawać można przez czasopismo Świat Kolei a także mailowo pisząc na adres Redaktora Naczelnego: sk.pyssa@infotransport.pl
Gdzie jest jakaś informacja oficjalna o tym poza twoim wpisem? Wchodziłem na stronę Świata Kolei, ale tam ani słowa o tym nie znalazłem. Na ich profilu FB też cisza w tym temacie.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#5
Wierzę. Szkoda tylko, że nie napisali na stronie www - 5 minut roboty. Rozumiem, że wybierać można z określonej przez nich puli modeli? ...czy też samemu typuje się co się chce? Nie mam gazety więc pytam. Co jak co, ale o tym głosowaniu mogli by wspomnieć w necie. W dobie internetu trochę dziwne jest, że w gazecie piszą, a na stronie cisza. Nie każdy ma sklep ze Światem Kolei pod ręką dlatego fajnie, że o tym wspomniałeś tutaj :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#6
Uwagę o umieszczeniu spisu i możliwości głosowania na stronie przekazałem. W załączniku lista modeli biorących udział w głosowaniu
Polski model roku 2014.jpg
 

Podobne wątki