• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Polskie kalki w N-ce

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.038 18 0
#1
Zasadnicze pytanie, bo wsiąkł mi post z ofertą wykonania kalek (chyba w dziale Giełda), więc piszę tutaj:

Czy poza dostępnymi na kalkomanie.com kalkami od Pana Andrzeja są jeszcze ludzie, którzy takowe dla polskiego/spolszczonego taboru w skali N wykonują (przygotowanie i/lub druk)?

Osobiście pisałem w jednej sprawie do wspomnianego wyżej Pana Andrzeja, ale chyba nie zbyt mocno się przypomniałem;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#9
mam deja vu
;-)
Ostatnio nawet znalazłem taką tabelkę z chciejstwem, sprzed X lat.
Misiek myśl pozytywnie. Czasy sie zmieniają ;) Kiedyś w PIKO nie było do pomyślenia modele polskich loków, a teraz patrz. Kolejny wychodzi. Kiedyś było mało chętnych na Nke... a teraz może ten trend się odwróci ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#11
Podczas szykowania modeli 401Z w skali Z, poprosiłem Andrzeja o zrobienie też tych kalek w N. Wczoraj mi potwietdził przez telegon że pamięta o nich i że będą.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1

Podobne wątki