• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polski Fiat 621 i inne, 1:87

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#23
Oglądam Twój temat od początku i jestem pod wrażeniem. Pięknie wyszedł Ci ten Fiat. Wygląda genialnie. Teraz tylko malowanie i gotowy do drogi. Podoba się. (y)
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#24
Dzięki za pozytywne oceny mojego fiacika. Model oceniam na stosunkowo prosty w montażu. Poprawię jeszcze szczegóły w celu ułatwienia składania i przy okazji następnego zlecania blaszek do trawienia zrobię parę kompletów zestawów dla chętnych.
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#28
W Ikarusie przydało by się skrócić zderzaki i poprawić podcięcie z przodu pod zderzakiem.
Koła w Škodzie (jak i całość) to produkcja czeskiej firmy RA Dosly.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#33
Koła były razem z modelem żywocznym i producenta podał juz kolega wyżej. Ja dostałem skodę od kolegi z forum więc nawet nie zanałem producenta. Zderzaki w ikarusie dopiero będe kończył, okienek w przednich drzwiach niechciało mi się wycinac, bo wycinanie w plastiku jest dosyc pracochłonne, w żywicy pewnie bym wycinał. Ale dobry pomysł z tym zamalowaniem na czarno, chyba tak zrobię.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#34
Fiat właściwie skończony. Ten jest w wersji wojskowej, następny będzie cywilny w jakiś weselszych barwach. Na ostatnim zdjęciu porównanie z współczesną ciężarówką, widac że była to mała ciężarówka, 2,5 tony ładowności, obecnie byłby to raczej samochód dostawczy.

DSCN1176.jpg
DSCN1169.jpg
DSCN1168.jpg
DSCN1167.jpg
 
M

Maverick

Gość
#37
Teraz tylko go lekko spatynować aby uwydatnić detale i bedzie mistrzostwo swiata. Fantastyczna robota. Jestem pelen uznania dla twoich umiejętności. Brawo (y)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#38
Liczyłem że będzie w łatach, no ale całe zielone też we wrześniu były.Podoba mi się i już widzę kolejny model.Ursus do transportu tankietek
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#39
Masz racje, łaciaty byłby ciekawy, może kiedyś zrobię. Ursus tez mi chodzi po głowie, ale przedtem będzie autobus Somua i CWS T1.
 

Podobne wątki