• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polski Fiat 621 i inne, 1:87

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Miło mi że się podobają. Mała seria wyjeżdża właśnie na targi do Norymbergi, poprzez znajomego kolekcjonera ze Stuttgartu. Seria sanitarek już gotowa. Ktoś chyba zgłaszał chęć zakupu takiej ale nie zanotowałem, więc jeśli by to czytała to czekam na potwierdzenie. Jakiś czas temu zrobiłem też nysę 522 z zestawu z Ebaya.
 

Załączniki

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
W przyszłym tygodniu premiera tarpana 233. Będzie to pierwotna wersja jaka narodziła się w Antoninku koło Poznania. Wszystkie napisy T A R P A N charakterystyczne dla tego modelu - tłoczony na tylnej klapie i naklejane literki na masce z przodu będę odwzorowane. Skrzynia otwarta jak na zdjęciu, później może dojdzie plandeka. Jakie proponujecie kolorki? Ten ze zdjęcia to typowy chyba dla tej wersji.
 

Załączniki

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Swietnie Ci wychodzi ten Tarpan, podoba mi sie zastosowanie blaszek, przypomina troche tego tarpana co wyszly w H0 tylko ten jest lepszy(y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Rewelacyjnie to wygląda. (y) Piotr jesli tylko istnieje taka mozliwość to chętnie zakupiłbym choć jedną gotową sztukę takiego Tarpana. Jest to mozliwe? Plisss
 

Podobne wątki