• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polski Fiat 621 i inne, 1:87

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#61
odświeżam temat, fiaty 621 są praktycznie gotowe. Kilka sztuk będzie do sprzedania. Obok wersji wojskowej pokazanej wcześniej też cywilna, ten niebieski. Wkrótce na mojej stronie stworzę minisklepik z modelami. Będą też zestawy tego fiata, jak na fotkach, czyli parę odlewów i zestaw części fototrawionych. Teraz konkrety mniej przyjemne;), model jest niestety pracochłonny a więc i nietani. Ceny:
1. model gotowy - 270,-
2. zestaw - 80,-
wysyłka - 15,-
 

Załączniki

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#64
Dzięki za pozytywne oceny koledzy. W planach są kolejne wersje fiata: straż pożarna, autobus, bo budowa modelu umożliwia łatwe tworzenie różnych odmian. No i oczywiście pokazywany już wcześniej warszawski autobus typu "świnka" czyli Somua.
 

Załączniki

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#65
... Teraz konkrety mniej przyjemne;), model jest niestety pracochłonny a więc i nietani. Ceny:
1. model gotowy - 270,-
2. zestaw - 80,-
wysyłka - 15,-
Witam Piotr66 ! Modele naprawdę wspaniale , jak i Twoje wykonanie końcowe tych modeli jest super.(y)
Ale tak sobie mysle ze cena koncowa 270zeta:eek: za model gotowy to trochę wysoko ,patrzac na ilość elementow fototrawionych i to co na zdjęciach , w stosunku do zestawu za 80zeta;).
Niejednokrotnie model końcowy (poskładany ) to cena 2x zestawu (zrob to sam), a wiec powinno być ?,..
Mysle ze Się nie będziesz gniewal za moje uwagi .
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#66
Dlatego oferuje też zestaw w niewygórowanej cenie. modeli mam dosłownie kilka sztuk i stąd też cena, są już klienci. Gniewać sie nie ma za co, wszystkie uwagi są mile widziane.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#72
Po ciężarowym fiacie kolej na następne auta. Tym razem zapowiadany CWS T1, czyli pierwszy samochód skonstruowany w Polsce. Odlałem pierwsze karoserie, 4 i 2-drzwiowa, podwozie będzie wspólne dla wszystkich wersji, na razie nie mogę go wykończyć, bo maska silnika którą wytrawiłem została zaprojektowana z błędem i muszę czekać na następne trawienie.
 

Załączniki

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#73
Jak jeszcze zrobisz 508 w wersji "łazik" to już będzie szał niebieskich ciał,bo o zestawie drezyn TK-R-TK
w 1:87 nawet nie śmiem myśleć.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#75
Ta drezyna to ciekawy pomysł ale trzebaby wszystko zrobić od zera, bo ani czołgu TK, ani Renault nie ma w tej skali. Przy okazji info dla zainteresowanych - zestawy fiata 621 trochę się opóźnią z przyczyn technicznych, muszę czekać do następnego trawienia blaszek.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#80
Akurat czołg Renault ma w ofercie producent z Rumunii,jak znajdę link to podam.
To ciekawe, zapodaj koniecznie.
Właśnie wykańczam warszawski autobus, który dołączy do wozów powojennych MZK-Warszawa. Na razie jeszcze bez szybek.
 

Załączniki

Podobne wątki