• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polska w skali 1:160 - modele oryginalne, konwersje itp. ;-)

OP
OP
Alex D

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
309 2 0
Na pewno kolega ma rację i nawet lepiej wtedy loko z wagonami się prezentuje, ale jak na domowe warunki to już za szeroka makieta wychodzi w moim przypadku.
Do stania i pokazywania modelu jasne. Mnie interesuje też strona techniczna. Wykonuje pomiary mocy i obciążenia loków. Na ostrych łukach lokomotywa ma coraz mniejszą moc pociągową, no się zużywa.
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Jak kogoś interesuje to wystawiłem w dziale Giełda do sprzedaży stary katalog PIKO,, który posiada nie tylko ofertę w HO ale i w N-ce, co się dość rzadko zdarza - są tam też wagony PKP o których było w tym wątku.

http://forum.modelarstwo.info/threads/katalogi-piko-i-bttb.46373/

Jeśli kogoś interesują te stare PIKO w N-ce to proszę o sygnał - mogę powystawiać co mam w dziale Giełda.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.038 18 0
No i przyszedł maj, a z nim pierwszy fabryczny wagon sypialny PKP w N (skoro sypialne L.S. Models/Piraty jeszcze się nie ukazały ;) )

Trix 15698-2
DSCF8900_male.jpg


W kwietniu wyszły co prawda jeszcze malowanki Eaos-ów Fleischmanna (3 nowe numery), ale ich nie kupiłem, dlatego nie będę wklejał ;)
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.038 18 0
No i po Wddo od VEB Prefo i Piko mamy w końcu nową edycję i kompletnie nową formę. Pozwalam sobie przekleić z postu z wątku z nowościami. Już są dostępne, jakby kto chciał zamówić :)

Pozwolę sobie przytoczyć zdjęcie ze strony MU:

MU-N-G34004: Wddo (Omm 34) PKP Epoche III, 0304642


MU-N-G34005: Wddo (Omm 34) PKP Epoche III, 0304588


W DM-Toys za 25 euro sztuka. Tu i tu.

Się nam Polska trochę rozwinęła w tym roku.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.038 18 0
Kilka dodatkowych zdjęć Klagenfurtów, które dziś do mnie trafiły :) Nie patrzeć na zakurzony stół! :p

DSCF0384_small.jpg


DSCF0385_small.jpg


DSCF0386_small.jpg


DSCF0387_small.jpg


DSCF0388_small.jpg


Ten Szczecin to mnie bardzo cieszy ;) Tutaj widać otwory na dołączone imitacje sprzęgów śrubowych. Generalnie jestem zadowolony i impuls do stworzenia III epokowego składu skusił mnie do uzupełnienia całej fabrycznej dostępnej pokątnie reszty.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki