• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polska motoryzacja 1:43 :)

OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#43
Ostatnio robiłem trochę porządków w zdjęciach swoich modeli i poukładałem to w miarę czytelnie,dla tego też tak przedstawiam teraz
swoją kolekcję :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
#45
Ta Syrena kombi to wykonaniem nie powala. Wersja sportowa dużo lepsza i bardziej mi się podoba. Mikrus za to wygrywa tę prezentację. Najbardziej mi przypadł do gustu.
 
OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#46
W sumie to nie ma co porównywać,syrena kombi to model na bazie syreny welly,może wykonaniem nie powala,ale z bliska robi lepsze wrażenie niż na zdjęciu,a syrena sport to masówka Deagostini tak że nie ma co porównywać tych modeli,cieszę się z posiadania obydwu :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
#47
W sumie to nie ma co porównywać,syrena kombi to model na bazie syreny welly,może wykonaniem nie powala,ale z bliska robi lepsze wrażenie niż na zdjęciu,a syrena sport to masówka Deagostini tak że nie ma co porównywać tych modeli,cieszę się z posiadania obydwu :)
No i o to w tym wszystkim chodzi. Najważniejsze, że Tobie się modele podobają. Ja też mam sporo takich słabo zrobionych, ale jak lepszych nie ma, to i takie są warte posiadania. :)
 
OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#48
Tą Syrenkę kupiłem ze 3 lata temu na Allegro i powiem szczerze że przez ten cały czas aż do teraz nie widziałem aby ktoś wystawiał taki model
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#53
Kolejne fajne modele ale jak widzisz masz coraz mnie odwiedzających twoją stronę ,a tak dzieje się przez to że nie komentujesz u innych kolegów ,,a forum działa na tej zasadzie ..(y)
 
OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#55
Przedstawiam dalszą część mojej kolekcji.
Teraz dostawcze,na początek Żuki
 

Załączniki

OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#58
Jeszcze Żuki i Nyski
 

Załączniki

OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#59
kolejne
 

Załączniki

OP
OP
Misiek1983

Misiek1983

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#60
.
 

Załączniki