• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Poligon doświadczalny/ ośla łączka/ przyszły plac zabaw ...

OP
OP
Harry Potter

Harry Potter

Znany użytkownik
Ten styropian to recycling z mebli z ikei czy czegoś innego... Po prostu, jak składałem meble to styropian z opakowań transportowych się zebrało do wykorzystania na później.
A poza tym kupować do tego paczkę styroduru vel XPS'u to zbrakło by mi miejsca na zabawki;)

Pozdrawiam,...

OP
OP
Harry Potter

Harry Potter

Znany użytkownik
Tempo na poziomie "żenada-żal.pl", ale coś tam idzie do przodu...
Clipboard01.jpg ... podłoże pod trawę na nowych pagórkach oraz wyrównanie terenu na szpachli - warstwa pierwsza...

Pozdrawiam,...

OP
OP
Harry Potter

Harry Potter

Znany użytkownik
Po kilku różnych manewrach taktycznych z segmentem stacyjnym z deka szlag mnie trafił...:mad:
Na dobrą sprawę, nawet nie doprowadziłem terenu do "stanu surowego", a nabrało to to takiej masy, że hmm...hmm, no...:gwizd::gwizd::gwizd: prawie zrypał bym sie z drabiny ściągając segment z półki.
W związku z powyższym podjąłem decyzję o swego rodzaju transformacji do formy modułowej...
Na razie skrzynki szlakowe z recyklingu o wymiarach 50 x 12cm w ilości 4 sztuk, co daje 2 metry bieżące toru... (jeszcze trochę szlifowania, lakierowanie, elektryka i malowanie szyn oraz reszta wystroju)...
Po tym będą moduły zwrotne oraz stacja (brak jeszcze docelowego planu).
Całkowita powierzchnia na jakiej to będzie leżeć to prawie 3 metry na 70 centymetrów (jako półka nad biurkiem)...
Na razie to wygląda tak...
IMG_20190606_220756.jpg

Pozdrawiam,...