1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Policje Lotus102

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika lotus102, 26 Lutego 2014.

1. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Zawsze jak pokazujesz po dwa modele , to szukam czym się różnią :) :) :)

• Doceniam Doceniam x 1

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Ostrością... jedynie ostrością...:D:D:D

• Śmieszny Śmieszny x 3
    • Doceniam Doceniam x 1
  3. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Modele masz świetne ,te radiowozy są rewelacyjne ,ale jakość zdjęć niestety obniża ich ocene

• Doceniam Doceniam x 1
  4. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Ciekawy jestem czy jakbym napisał że oddam je za darmo .czy ktoś zwracałby uwagę na jakość zdjęć....ja oceniam modele a nie kto jest jakim fotografem...

5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Poniekąd masz rację, ale pamiętaj... żeby dobrze ocenić model trzeba go dobrze obejrzeć, a jak zdjęcia są nieostre to niestety, nie widać szczegółów i nie można ocenić modelu prawidłowo.

• Popieram Popieram x 1
  6. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Dokładnie o to chodzi ,na dobrej focie widać wyraźnie wszystkie detale ,emblematy i oznaczenia na miniaturze co podnosi odbiór tej miniatury przez oglądających ,widać po prostu jakość wykonania tego modelu

7. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Koleny model Mercedes C

520.JPG 521.JPG 522.JPG 523.JPG 524.JPG

• Super! Super! x 1
  8. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalny model , podobają mi się te nowe Merce (y)

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij