• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Pokaz makiety modułowej - Lipusz (23-24 lipca 2022)

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#1
Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych - po raz kolejny już - serdecznie zaprasza na pokaz makiety modułowej w skali 1:87 (wielkość H0) w miejscowości Lipusz, (woj. pomorskie, pow. kościerski) w dniach:
  • 23 lipca 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-18:00,
  • 24 lipca 2022 r. (niedziela) w godz. 9:00-15:00.
Tym razem wraz z zaproszonymi gośćmi z Łódzkiego Klubu Modelarzy Kolejowych zaprezentujemy ruch kolejowy na makiecie modułowej, w skład której wejdą moduły: stacja Paproki (ŁKMK), przystanek osobowy Sławki, stacja Gołubie Kaszubskie, miasto "Industrial". Jest wielce prawdopodobne też, że uda się rozstawić - po długotrwałej modernizacji - górkę rozrządową. Ruch pociągów będzie odbywał się na podstawie rozkładu jazdy.

Na odrębnej makiecie tzw. prezentacyjnej pokażemy ruch miniaturowej kolei pod hasłem "Kolej półwyspu helskiego" z elementami sopockiej infrastruktury, całość zamknie stacja Pawłowo Pomorskie.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Miejsce pokazu:
Lipusz, Hala Sportowa, ul. Hieronima Derdowskiego 7a.
DSC_2827.JPG

Lipusz 2022.jpg.jpg
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#7
W imieniu "sopociaków" jeszcze raz składam podziękowania dla ekipy ŁKMK Łódź za przybycie, dobrą zabawę (szczególnie dla @newermind) i atmosferę przy makiecie. Kilka zdjęć z wystawy.
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#8
c.d.
 

Załączniki

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.646 81 4
#11
Coś tam, coś tam.
 

Załączniki

dec87

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
231 5 0
#13
Dziękuję za zaproszenie dla ŁKMK, a dzięki temu mój udział w tej imprezie. Wspaniała impreza, atmosfera i towarzyszące temu wydarzenia:) Mam nadzieję że do zobaczenia w przyszłym roku ;)
 

Załączniki

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.497 45 1
#15
Wydawało się, że trzy dni to będzie sporo czasu, a tu pykło, trzasło, trzy razy mrugnąłem i po imprezie! Świetnie się bawiłem i bez umiaru uśmiałem - ba, nawet było trochę czasu na szukanie cech i innych artefaktów. Fotek też kilka udało mi się zrobić. Dzięki za wspólną zabawę i oby do następnego, tak udanego spotkania.
DSC_0128 (2).JPG
DSC_0131 (2).JPG
PXL_20220723_092813519.MP.jpg
DSC_0135 (2).JPG
DSC_0240 (2).JPG
DSC_0247 (2).JPG
DSC_0267 (2).JPG
DSC_0283 (2).JPG
DSC_0298 (2).JPG
DSC_0184 (2).JPG
DSC_0331 (2).JPG
DSC_0406 (2).JPG
DSC_0480 (2).JPG
DSC_0499 (2).JPG
 

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.646 81 4
#16
Jeszcze raz Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania, niestety mam złą wiadomość, wróciłem do domu z Covidem.
Od wczoraj miałem oznaki lekkiego przeziębienia i ból głowy, dziś byłem u lekarza, test dodatni.
 

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.646 81 4
#18
Kilka dni przed wyjazdem i do dziś po przyjeździe, praktycznie nie miałem kontaktów z osobami trzecimi, gdyż pracuję w domu, a mieszkam w domu jednorodzinnym. Nie twierdzę, że zakaziłem się na spotkaniu, ale uprzedzam wszystkich, jechałem w jednym samochodzie z kilkoma osobami, które na tą chwilę nie mają problemu.
Życzę zdrowia, bo nawet "łagodny" przebieg to żadna frajda.
 

Podobne wątki