• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pokaz makiet kolejowych - Bielsko-Biała 2015

whosho

Użytkownik
Reakcje
6 0 0
#1
W imieniu swoim i kolegów mam przyjemność zaprosić wszystkich miłośników modelarstwa kolejowego do odwiedzenia i/lub czynnego uczestnictwa w pokazie makiet kolejowych, który odbędzie się na początku lipca tego roku w hali bielskiego BBOSIRu. Swój udział zapowiadają modelarze z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Węgier.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Śląskiej Grupy TT

 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#9
Fajny filmik bardzo dziękuje organizatorom za możliwość zobaczenia makiety od zaplecza w niedługim czasie pozdiele się foto relacją z tego co zobaczyłem
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#12
Dorodne jabłuszka na tych jabłonkach :obcy:

Świetny ten magazyn z zadaszoną rampą.To ja jeszcze poproszę zdjęcia czeskich modułów, o których tylko słyszałem.
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#15
Dziękujemy za wpuszczenie Beskidzkiej Grupy Modelarskiej na zaplecze. Trochę zdjęć wrzuciliśmy na naszą stronę. Bardzo się cieszymy, że tak duża i świetnie zorganizowana impreza miała miejsce u podnóża Beskidów ;)
 

Podobne wątki