• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Pojazdy wczesnego PRL-u

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Coś czego raczej się bym nie spodziewał VW T1 może nie najlepiej go widać ( pierwszy od lewej ) w latach PRL, rarytas nad rarytasy, ciekawe jakie miał malowanie i do kogo należał. Ul. Koński Kierat Szczecin , fotka oczywiście z Facebooka.
Koński Kierat  Szczecin.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Ciekawe zdjęcie, może nie dlatego, że to VW T1, ale dlatego, że dziwnie wygląda. Takie samochody zdarzały się w PRL, ale ten jest dziwny. Wygląda, jakby tylna część był poszerzona. A może po prostu tuż za nim stoi inny samochód, albo przyczepa?
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Nic dziwnego Panie Andrzeju, dla mnie Bulik pickap truck w wersji z nałożoną platformą , a na nią założona plandeka. :) Ale przyglądając się bliżej zdjeciu chyba nie jest poszerzony , takie wrażenie sprawia czerń bocznego okna kabiny, niżej widać , że to równa linia. Wtedy będzie to taki busik ja na drugim zdjeciu. :)


HG333K.jpg


images_volkswagen_t1_1952_1.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Ulica Wielka obecnie Wyszyńskiego w Szczecinie lata 50-te i druga fotka rok 1991 skradzione z Facebooka.
ul. Wielka.jpg
wielka II.jpg

Ta sama ulica Wielka ( Wyszyńskiego ) tylko z drugiej strony widok z mostu Długiego.
most długi.jpg

Plac Zamenhofa Szczecin lata 70-te
Plac Zamenhofa Szczecin.jpg


I na koniec auta pod Kapitanatem Portu :)
kapitanat portu.jpg
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
Super to zdjęcie polewaczki. Dla mnie o tyle ciekawe bo zbiornik wygląda jak ze Skody 706RTh. Teraz kwestia czy został przełożony ze Skody czy najzwyczajniej zakupiono same zabudowy z osprzętem i zamontowano na Jelczu.
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
No i jeszcze te koła trilexy. Charakterystyczne dla Skody, ale występowały też w bardzo wczesnych Żubrach A80. Z kolei jak na Żubra trochę za mały rozstaw przednich kół.
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Widziałem gdzieś zdjęcia czegoś co miało kabinę Skody 706 ale kierownicę po prawej stronie, okazało się że jest to Fiat z wymienioną po wypadku kabiną. Tym razem mielibyśmy do czynienia z Fiatem z kabiną Żubra i zbiornikiem ze Skody? Szkoda że tak mało widać na tym zdjęciu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 1
Skala 1:1 128
Skala 1:1 11

Podobne wątki