• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy specjalne Zibi76

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.857 386 20
#85
Świetnie wygląda ten model. Pomalowane światła to naprawdę super sprawa, a rozłożona drabina to jak "schody do nieba". Piękna prezentacja Zbyszku. Gratuluję. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.346 108 2
#91
Tu nie do końca się zgodzę... Nie za bardzo wyobrażam sobie wyjeżdżającego na akcję samochodu strażackiego, który jest brudny... o_O:eek: Przynajmniej ja takiego nie widziałem...
Maciek chodzi o lekki brudzing czyli zaakcentowanie lini podziału i delikatna patyna by ten plastik się tak nie świecił. Zgadza się że wozy strażackie prawie zawsze widzimy jak jadą do akcji i są czyste a do tego pracują przy wodzie i pianie i się nie brudzą.
A inna sprawa że nie musisz się ze mną w ogóle zgadzać każdy ma prawo do swojego zdania i komentarza puki co jeszcze. No chyba że przyjdzie cenzura tak jak na facebooku .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.857 386 20
#92
A inna sprawa że nie musisz się ze mną w ogóle zgadzać każdy ma prawo do swojego zdania i komentarza puki co jeszcze.
Oczywiście Marcinie, masz rację. Dlatego tu dyskutujemy, żeby wypracować jedno wspólne zdanie. Jestem za dodaniem washa w linie podziału, ale nie do końca zgadzam się z ubrudzeniem pojazdu.
No chyba że przyjdzie cenzura tak jak na facebooku .
Tu cenzura nie przyjdzie, przynajmniej dopóki ja tu mam jakieś-tam możliwości moderowania. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.346 108 2
#93
Oczywiście Marcinie, masz rację. Dlatego tu dyskutujemy, żeby wypracować jedno wspólne zdanie. Jestem za dodaniem washa w linie podziału, ale nie do końca zgadzam się z ubrudzeniem pojazdu.

Tu cenzura nie przyjdzie, przynajmniej dopóki ja tu mam jakieś-tam możliwości moderowania. :)
Wspólne zdanie to raczej utopia :):):) Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania :):) ( czy jakoś tak )

Wspólne zdanie to tylko w temacie skrętnych kół :):)
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#95
Bartku instrukcję wrzucę w wolnej chwili.

Marcin nie mam odwagi na brudzing, mam zamiar w niedługim czasie potrenować, nauczyć się tej sztuki.

Dziś przedstawiam model nie dawno pokazany na naszym forum, więc dla porównania jeszcze raz.

IMG_20201101_123755.jpg
IMG_20201101_124016.jpg
IMG_20201101_124027.jpg
IMG_20201101_124512.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.857 386 20
#98
Kapitalny model tej lawety. HDS jest świetnym dodatkiem. Podoba mi się.
Pięknie wyszły fotki z prześwitami słonka. (y)
 

Podobne wątki