• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy specjalne - lyntog

OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
892 6 2
#27
W temacie pojazdów specjalnego przeznaczenia dzisiaj także będzie MAN F8 :)

IMG_7125.jpg
IMG_7126.jpg


Nie uwierzycie, jak ciężko jest dostać taki model, żeby był w dobrym stanie i kompletny... Mnie się w końcu udało :) Moim zdaniem ten wóz prezentuje się bardzo okazale i aż przykro patrzeć, na poniszczone lub niekompletne modele tych strażaków... :confused:

PS: Dobrze kojarzę, że w Polsce też służyło kilka sztuk?
 
Ostatnio edytowane:

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#28
Rzeczywiście świetnie zachowany egzemplarz, najważniejsza jest wytrwałość w poszukiwaniu upragnionego modelu :)
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
#30
Man SLT Super! Felgi dodają mu dużo do wyglądu. A straż pożarna to klasa sama w sobie.
 
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
892 6 2
#32
A ze specjalistycznych dzisiaj zestaw do przewodu kontenerów z odpadami pewnej bardzo znanej firmy :p

1569077220212.png

1569077195418.png


Model został przeze mnie lekko zmodyfikowany względem oryginału poprzez wymianę bocznych osłon i tylnych nadkoli na czarne :) Zawsze fascynowało mnie też, dlaczego starsze modele Herpy mają na III osi podwójne opony mimo iż most napędowy jest tylko na II, aż odkryłem, że niektóre hakowce rzeczywiście tak właśnie mają! :)
 

Podobne wątki