• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy specialne Ludlega

OP
OP
Ludlego

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#43
Dawno nie dawałem zdjęć a przybyło parę modeli.

19. VW Passat B3 jako pojazd lekarza ratunkowego "Notarzt"
DSC_3068.JPG


DSC_3052.JPG


20. Opel Vectra należący do wydziału kryminalistyki KMP Ludlegowo. Model bazowy to Rietze, dodałem tylko lampę na dach.
DSC_4346.JPG


DSC_4345.JPG


20. Opel Vivaro, KP Adminkowo. bez przeróbek od rietza
DSC_4347.JPG


DSC_4349.JPG


21.VW Amorak. Model Wikinga. Pierwszy komunalny w mojej kolekcji, kupiłem go do makiety.
DSC_1418.JPG


DSC_1421.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#48
Policja na Oplu bardzo fajna i warto ją posiadać, natomiast Amarok jest świetny. Z lemieszem fajnie wygląda.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#49
Opelek vectra początkowo myślałem że to skarbonka-video ale doczytałem że to kryminalistyki czyli im się powodzi. Z prezentacji bardzo mi się podoba ten AMAROK może nie w tej wersji pługowej ale model na 5+ :)
 
OP
OP
Ludlego

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#53
Najnowszy nabytek czyli Suzuki policyjne, naprawdę świetny model (y)

22. Suzuki Grand Vitara - H636 KPP Pułtusk

DSC_6878.JPG


DSC_6879.JPG


I tak się prezentuje pod komisariatem:

DSC_6871.JPG


DSC_6880.JPG


+ na koniec fotka całej kolekcji:)
kolekcja - 03.05.14.JPG

Jak widać powoli miejsca zaczyna brakować:ROFL:
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#54
No to zacznijmy od tych których jeszcze na razie nie mam w kolekcji .Opel Vivaro bardzo ładny model .VW Amarok wygląda rewelacyjnie pierwsza klasa(y) ,gratuluję .Suzuki także do mnie dotrą niebawem :) Opel Vectra ciekawy pomysł .Widzę że dopiero zaczynasz kolekcję ale posiadasz już parę naprawdę bardzo ciekawych modeli ,powodzenia w dalszym powiększaniu kolekcji
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
#56
Świetnie Suzuki wygląda pod komisariatem, najbardziej z tej kolekcji to Ci Stara Strażackiego zazdroszczę, brawo kolekcja w siłę rośnie, a i cieszę się że Suzuki Ci się na żywo spodobało.(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#59
Policja bardzo ciekawa. Widać, że dokładnie zrobiona.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#60
Taaa co otwieram tematy Kolegów to mam "deja vu" znowu SUZUKI GITARRA Z MILICJI :D ale również gratuluję bo model należący do obowiązkowych Poloników ;)
 

Podobne wątki