• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy specialne Ludlega

OP
OP
Ludlego

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Kolejne modeliki:)

15. Land Rover GLM-8 358[M]02 - OSP Wyśmierzyce
Land Rover 358[M]02 - OSP Wysmierzyce (2).JPG

Land Rover 358[M]02 - OSP Wysmierzyce (3).JPG

16. Mercedes-benz Econic SD-32 351[M]51 - JRG-1 Ludlegowo
MB Econic 351[M]51 SD-32.JPG

MB Econic 351[M]51 SD-32 (2).JPG

17. Magirus-Deutz 170D SD-30 353[M]51 - JRG-3 Adminkowo
Sd-30 Magirus-Deutz 353[M]51.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#22
Rocowski Magirus numer jeden.Szkoda że jest bez dodatkowych części.Z Econica podoba mi się zabudowa Metza.Podobną ma Atego z JRG Kalisz.
 

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#23
Land Rover ma w sobie to coś i jakoś przykuł moja uwagę. Jeszcze lepiej wyglądałby po kilku drobnych zabiegach, które przybliżyły by mu realistyczny wygląd, drabinka Magirusowska również ładna !
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Drabina najciekawsza z prezentacji. Szczerze mówiąc to model mi się strasznie podoba. Przydałoby się podmalować kilka detali i będzie model luksus ale i tak bez tego jest świetny mimo ze to bardzo stara produkcja.
 
OP
OP
Ludlego

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Dzisiaj chciałem pokazać Peugota boxera I po remoncie;) Dodałem mu belkę Elektrę oraz zmazałem częśc malowania(niebieskie paski)
Peugot Boxer I ''T-4'' (7).JPG


DSCN0726.JPG


Peugot Boxer I ''T-4'' (9).JPG


Peugot Boxer I ''T-4'' (10).JPG


Peugot Boxer I ''T-4'' (8).JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#28
Te tylne światła to chyba źle zamontowałeś.Powinny wejść od zewnątrz a są u Ciebie w środku jak dobrze widzę a jeszcze nic nie spożywałem coby mieć problemy z patrzeniem na świat.:D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#32
No tak słyszałem że kontakt z nim jest trudny, ale belka prezentuję sia bardzo ładnie.Od razu model inaczej wygląda z belka polskiej produkcji niż czymś niemieckim.(y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#33
Faktycznie te tylne światla wyglądają w takim stanie okrutnie. Fajnie wygląda z tą nową belką na dachu. Następnym razem musisz uważać przy montażu i przy usuwaniu jakichś nadruków bo jedną strone trochę porysowaleś a dokladniej te drzwi przesuwne.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#36
Faktycznie te tylne światla wyglądają w takim stanie okrutnie. Fajnie wygląda z tą nową belką na dachu. Następnym razem musisz uważać przy montażu i przy usuwaniu jakichś nadruków bo jedną strone trochę porysowaleś a dokladniej te drzwi przesuwne.
Maver on po prostu podczas interwencji zawadził o jakiś słupek. Faktycznie gdybyś ten kogut zastąpił jakimś zgrabniejszym byłoby dużo ciekawiej.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#37
Ambu na Peugocie wygląda typowo PL ;) "belka" faktycznie dodaje dużo klimatu i ambu mimo swoich latek daje radę :)
 
OP
OP
Ludlego

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
Nie dawno na warsztat wziąłem Mercedesa 312D od wikinga... Początkowo nawet dobrze mi szło lecz niestety wszystko się spaprało podczas składania modelu. Ogółem nie polecam początkującym brać go na warsztat, dość ciężki model. Choć nie uważam żeby model był stracony, nabyłem go okazyjnie za 2zł;)
Mercedes 312D - SLRmed - 353[M]59 (4).JPG


Mercedes 312D - SLRmed - 353[M]59 (5).JPG



Mercedes 312D - SLRmed - 353[M]59 (6).JPG


Mercedes 312D - SLRmed - 353[M]59 (7).JPG
 

Podobne wątki