• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pojazdy rolnicze i budowlane 1/35

Irokez46

Znany użytkownik
Ostatnio mam "parcie" na modele pojazdów cywilnych w nieco większych rozmiarach niż 1/87. Tym razem wybór padł na skalę 1/35 czyli w zasadzie to co robię na co dzień. Nie będzie to jednak kolejny pojazd wojskowy a tym razem traktor MTZ-80. Do niego zrobię z listewek furmankę i jakąś małą podstawkę. Sam model jest z firmy Balaton, żywica bardzo ładnie odlana, do tego trochę blaszek. Niebawem relacja w budowy.
SAM_0106.JPG
SAM_0107.JPG

Irokez46

Znany użytkownik
Temat umarł a model wylądował w szufladzie, ale powoli zbieram się do jego rozpoczęcia. Tymczasem kolejna Białoruśka dojechała. Model mam zamiar zrobić w malowaniu Przedsiębiorstwa Robót Zmechanizowanych i Transportu Budownictwa Komunalnego z warszawskiej Woli. Do tego mała dioramka i Ził 130 wywrotka lub Kamaz.
1 009.JPG
1 010.JPG
1 011.JPG
1 012.JPG

Maverick

Znany użytkownik
Już widzę w wyobrażni tą scenkę normalnie. Jestem pewien, że będzie zajefajna i już kombinuję jak ją pózniej "wyrwać" od Ciebie bo zrobiłbym sobie takie fajne "akwarium" z taką scenką. Bardzo podoba mi się ten ciągnik a do tego jak planujesz dostawić Kamaza lub Ziła to będzie super wygladać. Już widzę tą patynę i realizm w twoim wykonaniu. Będzie hit i tego jestem pewien. :) Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na kolejne foto relacje z prac nad tym projektem.

Irokez46

Znany użytkownik
Ja swoją kupiłem na niemieckim Ebayu, znacznie taniej z wysyłką mnie wyszło niż w sklepach w Polsce.
Ziła 130 wywrotkę robi Red Iron a konwersję na Kamaza z ICM zrobił @jan-kol. Mam nadzieję że do soboty uda mi się znaleźć chwilę czasu i odebrać.