• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy różnego typu

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#23
Robota piękna, ale jeśli mogę pomarudzić, to generacja Sprintera się nie zgadza i nie potrzebna jest ta górna belka.
Ale jak nie było innej opcji, to i tak Twoja robota wymaga oklasków.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#25
Robota piękna, ale jeśli mogę pomarudzić, to generacja Sprintera się nie zgadza i nie potrzebna jest ta górna belka.
Ale jak nie było innej opcji, to i tak Twoja robota wymaga oklasków.
Oczywiście masz racje we wszystkim co napisałeś. Zakładałem zrobienie 40-50 Poloników różnego typu, a przy takiej ilości gdybym chciał zrobić 1:1- funduszy wystarczyłoby mi na połowę. Dzięki za miłe słowo
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#32
Kolejny kapitalnie zrobiony model. Podobają mi się coraz bardziej Twoje prace. A może miałbyś ochotę zrobić parę sztuk tego typu modeli dla chętnych?
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#37
Dziękuję odwiedzającym, dzisiaj pokażę dwa modele na bazie nowych Crafterów, będą to

VW Crafter malowanie "SW"
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg


VW Crafter "Służba Więzienna"
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg



dwa zdjęcia ostatniej parki
R01.jpg
R02.jpg


i cała czwórka razem...
R03.jpg
R04.jpg
jak zawsze zapraszam Was do komentowania i pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 22

Podobne wątki