• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy różnego typu

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Witajcie, dzisiaj pokaże ostatnio zrobione pojazdy ITD - Inspekcja Transportu Drogowego.
Miniatury jak dla mnie były dość trudne do zrobienia przez swoje malowanie. Wyszły jak widać poniżej, napisze tyle, że w połowie projektu leżały już w koszu, jednak postanowiłem je skończyć i pokazać na forum.

VW T6 ITD

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Ciekawe pojazdy zrobiłeś. Szkoda tylko, że zdjęcia z takiej dużej odległości, nie ma jak ocenić szczegółów. ;)
Doceniam Maćku i dziękuję za komentarz, jednak z tymi dużymi odległościami to trochę przesadzasz bo zdjęcia nr 6,8 zrobione z jednej str krawędzi drogi - od modelu do aparatu było kolejno 5 i 7cm (szerokość drogi 8,5cm). Następne zdjęcia nr 10, 11 zrobiłem z odległości 7-8cm.
Wydaje mi się, że nie są to tak duże odległości dla modeli robionych ręcznie.
Pozdrawiam
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Na dużych powiekszeniach widać jakieś drobne niedoskonałości powłoki lakieru ale to są modele w takiej skali trudności więc nie mam z tym problemu :) Szczególnie wiem jak trudno okleić detale i malować zielonym tym bardziej doceniam że skończyłeś projekt (y)(y)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.370 463 29
Koledzy, nie kłóćcie się o odległość aparatu od modeli, istotna jest wielkość modeli w stosunku do całego zdjęcia. Fotografowane obiekty powinny wypełniać większą część kadru, a osiągnąć to można w różny sposób: zbliżając apart do obiektu, albo używając dłuższej ogniskowej, a w ostateczności przygotowując zdjęcia do wstawienia na forum można wykadrować modele z tła i dopiero tak przycięte zdjęcia zmniejszyć do wymiarów akceptowanych przez forum.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 22

Podobne wątki