• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy militarne ,raczej współczesne .

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.333 108 2
REWELKA(y)
Co to za typ Merca? Bo nie jestem pewien:oops:
Wygląda że to Mercedes L1500 , ale 100% pewności nie mam.

Piękne modele Marek pokazałeś , Kraz bardzo fajny ale ten kanister na burcie z tyłu mi osobiście nie pasi, Man jest rewelacyjny dobrze że mam takiego strażackiego bo była by zazdrość przez duże Z, no ni Mercedes z kuchnią polową , bardzo fajny model , ale trochę za czysty i te graty na pace mocno się zlewają z całością, dobrze że komin i beczkę pomalowałeś , to trochę ożywiło model.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Wygląda że to Mercedes L1500 , ale 100% pewności nie mam.

Piękne modele Marek pokazałeś , Kraz bardzo fajny ale ten kanister na burcie z tyłu mi osobiście nie pasi, Man jest rewelacyjny dobrze że mam takiego strażackiego bo była by zazdrość przez duże Z, no ni Mercedes z kuchnią polową , bardzo fajny model , ale trochę za czysty i te graty na pace mocno się zlewają z całością, dobrze że komin i beczkę pomalowałeś , to trochę ożywiło model.
Beczka dołożona została ;)
komin to ....miedź nie malowałem ,a graty faktycznie podmaluję .Masz całkowitą rację zlewają się z całością .
A kanister dostanie mocowanie i nie będzie ta raził ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Bardzo fajne modele. Kraz wyszedł Ci naprawdę dobrze. Pozostałe też ciekawe, ale kuchnia polowa najbardziej mi się podoba. Lubię takie dodatki w naszej skali. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Świetne modele . Krazy są dla mnie piękne same w sobie , lubię bardzo te potwory . Strażak na manie w wojennych barwach też znakomity . Dziadek wydał mi się średni , ale to co ma na kipie mnie zachwyciło . Ta kuchnia polowa mistrzowska jest .
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
łoł rusek, dedeerowiec i nowy merc ... szwarc mydło i powidło :gwizd:
zatem po kolei: Zetros na mnie robi wrażenie, ładne cacko (y).
Ural budzi wspomnienia, choć kolorów UN nie lubię.
Ifa zawsze była paskudna :obcy: ale wiem że w terenie daje radę :LOL:.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Merc czeka jeszce na małą waloryzację i przeróbki .Ifa tak brzydka ze ładna :)
A ural w barwach UN taki mały kąsek kolekcjonerski ;) Mam w innych malowaniach i zabudowach i potraktowałem go jako ciekawostkę
Czyli jak napisałeś ,,,,, Dzem ,mydło i powidło ale modele oddają ducha tamtych czasów ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.333 108 2
Bardzo fajne modele.
Zetros mimo wad mi osobiście się podoba.
Ural bajka a barwy UN jak najbardziej mi pasują i się podobają.
Ifa fakt brzydal ale bardzo rzadki i wart posiadania.
 

Podobne wątki