• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy LWP Jurka.

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
#21
Na pewno masz rację, ale nie zawsze uda się takie modele zaprezentować. Jak pojazd stoi na makiecie, która jest praktycznie wykończona na tip-top i zrobiona realistycznie to i pojazd powinien być zrobiony realistycznie. No ale jak pokazujesz pojazdy np w wersji "mint in box" to nie ma takiej konieczności, żeby pojazdy miały oznaczenia, rejestracje itd.
Tak więc czekamy na foty.. bo widzę, że masz co pokazywać.
 
OP
OP
Jurek

Jurek

Master of disaster
MSMK
Reakcje
94 0 0
#22
Dzisiaj czas na Artylerię.
Na pierwszy ogień idzie BM-21 Grad autorstwa SAWa:
DSC_0012.JPG DSC_0013.JPG DSC_0014.JPG

Kolejny model do ahs wz. 77 DANA produkcji SDV.
Model jak na SDV dobrze wykonany, mało nadlewów, łatwy do złożenia.
IMG_20190311_210311.jpg IMG_20190311_210351.jpg

I na koniec postanowiłem nałożyć oznaczenia na moje dwa BRDM-2, Brakuje im jeszcze tylko rejestracji, ale nad tym pracuję ;)
. IMG_20190311_211940.jpg
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#24
Witam wszystkich serdecznie,
pierwszy raz będę się udzielał na samochodowej części forum, a to dlatego że moja kolekcja pojazdów wojskowych ciągle się powiększa. Mam nadzieję że zdjęcia będą akceptowalnej jakości dla wprawnego oka "recenzentów" ;).
Na pierwszy ogień pójdzie BRDM-2. Model firmy Arsenal M. Ciężki do złożenia, bardo dużo nadlewek i szpachlowania, niestety takie elementy jak koła w środkowej części. Czekam na dobrej jakości kalki żeby go oznaczyć
. Zobacz załącznik 617027 Zobacz załącznik 617028 Zobacz załącznik 617029
Kolejnym pojazdem w kolekcji który tak samo czeka na kalkomanię jest SKOT firmy SDV. Model dużo lepiej wykonany niż poprzedni, bardzo mało nadlewek, szpachli w ogóle nie używałem.
Zobacz załącznik 617030 Zobacz załącznik 617031 Zobacz załącznik 617032


Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie robienia zdjęć, albo modeli z chęcią zapraszam do dyskusji i rozmowy ;)
Hej Jurek wg. mnie koła się świecą zbyt mocno i na wygląd stanowią jakby monolit, mniemam że od czasu zamieszczenia fotki to już zmieniłeś.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#26
Bardzo interesujący sprzęt pokazałeś(y), więc już mały eszelon jest. Czekam na jego foty;) Nie ukrywam, że swoimi prezentacjami zachęciłeś mnie do pokazania mojego sprzętu na eszelon:)
 

Podobne wątki